Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, od ponad 5 lat jestem zakochana w moim byłym chłopaku, z którym rozstalam się w bardzo głupi sposób (,) zerwałam z nim przez sms mając 17 lat ze względu na jakąś głupotę. Przez ponad rok byłam w związku z chłopakiem, o którym myślałam, że jest kimś kto wyleczy moje złe emocje... niestety nie wyszło. Nie wiem co robić, bo każdą osobę porównuje do mojego ex, z nikim nie potrafię się związać. Ex ma żonę i dzieci, przeglądam bezsensownie insta/FB jego i jego żony i żal mi tyłek sciska, że on sobie życie ułożył, a na miejscu jego żony mogłabym być ja()
Mirko pomusz jak uwolnić się od tego #!$%@? uczucia :( dawno powinnam o tym zapomnieć, jednak nie potrafię.
#logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak by to ktoś z tagu #przegryw opisał, byłaś z chadem, #logikarozowychpaskow wzięła górę więc rozstałaś się z nim z głupiego powodu i myślałaś, że on będzie się starał za wszelką cenę do Ciebie wrócić, znalazłaś sobie jakiegoś beciaka ale nie może się równać z chadem więc rzuciłaś go w cholerę. Dobrze to rozkminiłem #przegryw #stulejacontent #tfwnogf ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania ale co Ty chcesz osiągnąć przez stalkowanie jego żony i dzieci? Pomijając to, że już w tej chwili sama sobie robisz krzywdę to pomyśl, nawet jeżeli on coś teraz do ciebie czuję to - co chciałabyś rozwalić mu rodzinę? Stać się tą panią, która zabrała dzieciom tatusia? Ogarnij się i zacznij żyć teraźniejszością, a nie przeszłością.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzie co wy macie z tymi gorzkimi żalami? Nieważne czy różowe czy niebieskie paski, mam kilku znajomych co to wylewa łzy bo kilka lat temu było w związku i teraz płacze bo to był ideał wręcz druga przeznaczona połówka.... I zawsze to samo pieprzenie a jak znałem część tych "drugich połówek" to zwykle nie było jakieś płomienne uczucie itp. Zwykłe związki, które nie wyróżniało nic specjalnego, ale ta cierpiąca osoba
@bizn: Nikt jej nie sądzi, była na progu dojrzałości i czasami trzeba dojrzeć wcześniej niż te prawnie ustalone 18 lat. Mój wpis nie jest zzarzutem do kogokolwiek, ale po prostu refleksją nad życiem, że takie ono po prostu jest.