Wpis z mikrobloga

Dziś zapraszam Was do zapoznania się ze znaleziskiem Co zjeść we Włoszech? Włoskie potrawy i produkty, których warto spróbować.

Mam nadzieję, że artykuł będzie przydatny dla wszystkich, którzy planują wybrać się do Włoch oraz będzie interesujący jako ciekawostka dla tych, którzy takiej podróży w najbliższym czasie nie planują. Niektóre z przedstawionych w artykule potraw przygotowywałem w ramach serii "Kuchnie Świata", jeśli najdzie Was na nie ochota możecie zrobić je więc łatwo w domu ;)

Artykuły z serii "Co kupić w XXX?" przyjęły się bardzo dobrze, mam nadzieję że ten artykuł również będzie dla Was ciekawy i przydatny i może da początek serii "Co zjeść w XXX".

Jeśli znacie jeszcze jakieś potrawy, które warto tam umieścić piszcie w komentarzach do znaleziska lub na pw ;)
__________________________________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę napisz do mnie prywatną wiadomość.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
Pobierz MG78 - Dziś zapraszam Was do zapoznania się ze znaleziskiem Co zjeść we Włoszech? Wło...
źródło: comment_10u0pH9G15ivV5RRayIBrW8aBBMe5ZkR.jpg

Byłeś kiedyś we Włoszech?

  • Tak 41.2% (372)
  • Nie, ale zamierzam 39.3% (355)
  • Nie i nie zamierzam 19.6% (177)

Oddanych głosów: 904

  • 25