Wpis z mikrobloga

Arsenal na chwilę obecną ma maksymalną ilość piłkarzy non-HG - 17, ale Ospina najprawdopodobniej miejsce na jeszcze jeden transfer, natomiast zamiast niego wejdzie Martinez, który ma status HG. Patrząc po wypowiedziach agenta wygląda na to, że Lazio zrezygnowało z Lucas Pereza i to on będzie nowym skrzydłowym...

Głębia składu na przyszły sezon:
GK: Leno(26), Cech(36), Martinez(26)
RB: Bellerin(23), Lichtsteiner(34), Jenkinson(26), Niles(21), Chambers(23)
CB: Mustafi(26), Sokratis(30), Koscielny(33), Chambers(23), Holding(23), Movropanos(21), Bielik(20)
LB: Monreal(32), Kolasinac(25), Niles(21), Bramall(22)
CDM: Xhaka(26), Elneny(26)
B2B: Ramsey(28), Torreira(22), Niles(21)
LW: Lucas Perez(30), Welbeck(28) i Iwobi(22), który gra tam fatalnie
CAM: Ozil(30), Mkitaryan(29), Ramsey(28), Iwobi(22)
RW: Mkitaryan(29), Welbeck(28), Lucas Perez(30), Nelson(20)
ST: Aubameyang(29), Lacazette(27), Welbeck(28), Lucas Perez(30), Nketiah(19)

Jedynym zawodnikiem z którym obecnie Arsenal rozmawia i negocjacje są zaawansowane jest Caglar Söyüncü(Arsenal are an option and I want to go there. But I have 3 more years on my current contract and everything depends on the Freiburg) z tego też powodu Mustafi(którego nikt nie chce), Chambers oraz Holding(wypożyczenie) są dostępni na rynku transferowym, ostateczna decyzja co do dwóch Anglików zostanie podjęta po presezonie, gdzie Emery chce ich osobiście ocenić. Welbeck i Ramsey mają też rok do końca kontraktu, być może ten pierwszy zostanie sprzedany, natomiast Ramsey dostał już ofertę przedłużenia. Kadrowo słabo to wygląda i nie jest to zespół na powrót do top4, a patrząc po liczbie osób w okolicy 30-stki do najmłodszych też nie nie należy.
#arsenal
Pobierz Pustulka - Arsenal na chwilę obecną ma maksymalną ilość piłkarzy non-HG - 17, ale Osp...
źródło: comment_YwhJwwNpBz4sgluhXlaVvhrYuGc8gkDW.jpg
  • 5
@Pustulka: Rowniez mnie kadra niepokoi, na reddicie Arsenalu kazdy sie cieszy powiewem swiezosci i transferami, a mnie zaden z nich nie przekonuje (oprocz Toreiry).
Czy jest to sklad na top 4? Zakladajac, ze Chelsea, ktora tez ma sporo problemow na ta chwile i Spursi obniza loty to jest jakas szansa (LFC i United raczej odskakuja w kierunku City) ale nie ma co sie oszukiwac cele wladz klubu nie jest wydawanie kupy
"HG" - "home grown"?


@login_grozy: Tak, skład ma mieć 17 obcokrajowców i 8 piłkarzy wyszkolonych w Anglii lub Walii.

na reddicie Arsenalu kazdy sie cieszy powiewem swiezosci i transferami


@prodigi: Nie każdy, ale większość tak ignorując, że tak na prawdę w składzie nie ma ani jednego nominalnego skrzydłowego poza Nelsonem i na upartego też Welbeckiem. Torreira będzie mimo wszystko ze swoimi warunkami i stylem gry pomocnikiem box to box, więc
@Pustulka:

Z tym, ze w klubie nie ma pol skrzydlowego zgadzam sie w pelni, Iwobi i Welbeck, nie potrafie sobie przypomniec bym w zyciu kiedykolwiek widzial, by pilke wrzucili w pole karne, Nelson jest hypowany, ale wg. mnie we wszystkich meczach, ktore zagral nie pokazal nic wiecej niz Joel Campbell czy Lucas Perez.

Leno - to nic o nim nie wiem, nie ogladam Bundesligi, ale ogladajac kilka kompilacji (ktorych zawzwyczaj nie