Wpis z mikrobloga

@atryz: Powinno się dać jakoś anulować zamówienie skoro zamawiałeś 15 min temu. Na pewno jeszcze nie wysłali. Zobacz czy nie ma takiej opcji na stronie przy zamówieniu.
@s3bape: W ogóle wiesz jak te Climacoole fitują? TTS czy pół w górę? Może zadzwonię do nich i da się coś z tym jeszcze zrobić jak nie wysłali. :x
@atryz: Ale co nosisz 44 z wkładką 28? Na adidasie jest taka a nie inna rozmiarówka, też mam od nich wszystko 44 2/3 i parkę 45 1/3, a w Nike i Vansach 43. Zawsze patrz na długość w cm i w zależności od tego dobieraj rozmiar. W przypadku climacooli bierzesz dokładnie to co ci wyjdzie (fitują tts), więc ja bym poczekał z tym anulowaniem zamówienia, jak przyjdą i nie będą pasować,
@smutny_ja: No ogólnie nosze 44 i wkładka 28cm, a na stronce Adidasa 28cm wkładka to według nich 45 i 1/3. Podobno tak jak @s3bape pisał tam mają skopaną rozmiarówkę i podobno 28cm wkładka to nie jest wcale 45 i 1/3 tylko 44.
@smutny_ja: Zobacz sobie tabelę na stronie i porównaj z etykietą na pudełku z butami. Ja noszę w adidasach rozmiar 42 (26,5cm). Wg. tabeli ze strony powinienem wziąć 43 1/3...
@atryz: Rozmiarówki skopanej nie mają, po prostu wartości EU/US/UK są zawyżone trochę.
@s3bape: Porównałem i wszystko się zgadza. I na moich ponad rocznych NMD i na całkiem świeżych EQT - wszystko tak jak na stronie. Zawsze sugerowałem się tą rozmiarówką i tak jak pisałem wyżej - Vansy dobrałem pod długość wkładki, tak samo z butami od Nike. Nigdy nie musiałem niczego zwracać.
@smutny_ja: Sorry - namieszałem - rozmiarówka ze strony nie zgadza się z etykietami na butach Nike. Ale Adidasy na stopę 26,5cm noszę w rozmiarze 42, więc tutaj też jest rozbieżność. @atryz - jeśli się zdecydujesz zaczekać na paczkę to daj znać jak przycelowałeś. :)