Wpis z mikrobloga

@superkuber: @Sababukin: w play na karte bedziesz mial dodatkowe opłaty

do opłat które ponosisz w polsce za polaczenie z inną siecią masz dopłaty:
+6gr za min połączenia wychodzącego
+3gr za min połaczenia przychodzącego
+1gr za sms
+1gr za mms
@Najkon: Bułgaria to inna strefa niż Francja/Niemcy/Austria? Ostatnio siedziałem w tych trzech krajach i nic dosłownie nie płaciłem bo mam darmowe w Polsce.
Jako ciekawostkę powiem, że ze Szwajcarii na kartę z playa miałem 66gr za minutę a kumpel co ma w Play abonament miał chyba 8zł/min
@Najkon: Mam formule Play na kartę 0zł, nic nie zmieniałem jak kupiłem.
Jak coś to ja jestem typ człowieka co nie uwisi na telefonie więcej jak 3 minuty dziennie, więc przez miesiąc to ja może 30 minut wygadam. Może jednak być że są darmowe, ale potem policzą.
Z ciekawości pracujesz w playu? Nie żebym miał jakieś ataki przeprowadzać, warto wiedzieć że ma się tutaj kogoś kto posłuży radą.
Jeżeli tam pracujesz
@Sababukin: można powiedzieć że pracuje

ale mimo wszystko ja nie tworze cenników i tak, w starych ofertach na karte opłaty są w wysokości chyba 0.59zł za minute, a inni maja chyba 4.92zł

no cóż, wytlumaczenia na to nie ma chyba żadnego

jak masz jakieś pytania to śmiało możesz pisać zawsze
@Sababukin: @Najkon: ja mam taka formule ze doladowuje 30zl i odrazu mi zabiera wszystko ale dostane darmowe sms/mms i rozmowy oraz 1gb internetu, czyli normalnie moge dzwonic do PL i nie poniose dodatkowych kosztow? internet to samo ten 1gb moge spokojnie uzyc sobie w bulgarii wystarcze ze wlącze roaming?
@testuje:
@superkuber: masz umowe podpisaną? wydaje mi sie że masz oferte MIX

jeśli masz umowe podpisaną PRZED 26.01.2018 to w takim razie w bułgarii będziesz korzystał z tych minut które masz do wszystkich sieci, nielimitowanych SMSów a neta ileś tak gb za friko

wyslij sms o tresci R na numer 115 i tam Ci wyskoczy co i jak
@Najkon: @testuje: a tak sorki jednak mam MIX i umowe podpisalem w tamtym roku w wakacje, czyli wszystko fajnie włącze roaming i moge normalnie gadac ile chce i zadna ze stron nie poniesie kosztow dodatkowych, czy osoba ktora odbierze moze cos miec naliczone?