Wpis z mikrobloga

Załóżmy (hipotetycznie oczywiście), że skończył mi się przegląd rejestracyjny auta i nie chcą mi go podbić na kolejny rok, bo mam trochę uszkodzony zderzak. Wymienię go za dwa tygodnie. Jutro wyjeżdżam w podróż po Polsce 1000+ km.
Jak mnie zatrzyma pan władza i powiem, że nie mam ze sobą dowodu rejestracyjnego to są w stanie sprawdzić, że skończył się przegląd, czy po prostu dostanę mandat za brak dokumentu?

#prawojazdy #pytanie
sroobeush - Załóżmy (hipotetycznie oczywiście), że skończył mi się przegląd rejestrac...

źródło: comment_rii1oeBn1f4YoIt19I7tvxClF3jpFxTH.jpg

Pobierz
  • 29
@veldrinn: W SKP pracownik powiedział, że nawet jak mi wykona przegląd, to dostanę negatywa i nie mam prawa się nim poruszać po drodze.
Przy stłuczce policja nie zatrzymała dokumentu. Pojazd nadaje się do jazdy bez problemu. Uszkodzenia takie jak widać - pęknięty zderzak.
W SKP pracownik powiedział, że nawet jak mi wykona przegląd, to dostanę negatywa i nie mam prawa się nim poruszać po drodze

@sroobeush: chyba go pogięło. Normalne usterki to papier na 14 dni. W skrajnych przypadkach diagnosta może od razu zatrzymać dowód, ale to nie za wgnieciony zderzak
@Iskaryota: No nie przesadzaj, trochę wbite naroże zderzaka, wszystko się trzyma, rozwarstwił się, bo składa się z dwóch części, policja nie zatrzymała dowodu po przyjeździe na miejsce stłuczki.
@sroobeush: No zajebisty początek dnia. Zawsze we wtorki i czwartki rano jeżdżę na kort i gram z kumplem przez 1,5h w tenisa. Biorę ze sobą też zawsze Uszka - mojego psa. Nauczył się zbierać piłki i je nam przynosić, więc nie musimy sami tego robić. My mamy więcej czasu na grę na Uszek się przy okazji wybiega.

Tempo dziś było naprawdę spore, toteż byłem po meczu mocno #!$%@?. Kumpel pojechał w
damiancodalej - @sroobeush: No zajebisty początek dnia. Zawsze we wtorki i czwartki r...

źródło: comment_bliYaZYNJwVeJWvIGUDeSV8yy0f9P25l.jpg

Pobierz