Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #moderacjacontent #manipulacja #bekazlewactwa

3 tygodnie temu na główną weszło to znalezisko:

https://www.wykop.pl/link/4341645/kolejny-lider-kampanii-na-rzecz-brexitu-stara-sie-o-obywatelstwo-innego-kraju-ue/

Już sam tytuł i opis znaleziska są manipulacją. Czytamy w nich iż "Kolejny lider kampanii na rzecz Brexitu stara się o obywatelstwo innego kraju UE" oraz "Nigele Farage stara się o niemiecki paszport".

Zacznijmy od kłamstwa numer jeden:

Lawson nie stara się o obywatelstwo innego kraju, tylko o kartę pobytu ponieważ ma wartościowe nieruchomości we Francji. Karta pobytu nie jest tożsama z obywatelstwem francuskim.

Kłamstwo numer dwa jest jeszcze śmieszniejsze, bo bazuje na facebookowej plotce, która do dziś nie znalazła nigdzie potwierdzenia w faktach. Online można znaleźć info, że był w niemieckiej ambasadzie (przypominam, że ma dwójkę dzieci ze związku z żoną Niemką). Farage załatwiał prawdopodobnie urzędowe sprawy dla swoich dzieci.

Minął już jakiś czas, ale z racji tego, że moderacja nie uznała znaleziska za manipulację jestem zmuszony opisać wszystko na mirko i kręcić Małysza.
Pobierz d.....n - #neuropa #4konserwy #moderacjacontent #manipulacja #bekazlewactwa 

3 tyg...
źródło: comment_nozGy1xbcNKFIn01K2W6LgNrsevWfId0.jpg
  • 10
Te kutwy nawet nie zwrócą na to uwagi, wymaganie od nich szczegółów z dnia poprzedniego jest bardzo ciężkie, a co dopiero sprzed 3 tygodni. Oprócz tego szekle im się zgadzają, więc dalej będą wrzucać takie fejkniusy, które moderacja standardowo zleje moczem, a trolle będą łazić i robić wszystko to, co zakłóca normalny dyskurs na tym nędznym portalu.


@idewons: mam jednak nadzieję, że ktoś zwróci i to znalezisko zostanie zdjęte albo przynajmniej
Polecam opuścić ten s#@%@&%*#^@&y do cna kości portal jak najszybciej, nie jest godzien twojej obecności tutaj.


@Pawu1on: Polecam opuścić ten wątek, jeśli nie masz nic do powiedzenia poza swoją pseudoironiczną g#%&oradą.
@desensitization: @FlaszGordon: To ja to tylko zostawię. Robimy na złość moderacji która tagów nie jest w stanie ogarnąć co dopiero RODO i niech giną. Przy okazji chciałbym serio się dowiedzieć co robią z moimi danymi. Podawałem np. kiedyś pełne dane kontaktowe do @rineo na PW przy okazji afery WOŚP. Na bank jeszcze leżą na serwerach.

#edit w sumie leżą. Mam podgląd wiadomości z jego kontem.

https://www.wykop.pl/wpis/33110753/wykop-pl-zlamal-rodo-a-konkretniej-art-12-ust-3-ro/
@desensitization: mam nadzieję że białkowi biznes zdechnie, kolejny polski janusz biznesu, jak widać szekle ważniejsze od całej reszty. Jak przyszło co do czego to PRAWAKI RATUJCIE a tak to LEWACTWO GUT GUT

niektórzy są albo ślepi albo tak głupi że popierają lewą stronę. Mam nadzieję że wykop zdechnie, ale lewak i tak pewnie nie wyciągnie wniosków z takiego obrotu spraw, bo lewacy nie są zdolni do myślenia przyczynowo-skutkowego. Dalej białek nie