Wpis z mikrobloga

Sandman: Preludia i nokturny - Recenzja

Zapraszam na świeży tekst naszego nowego autora - Rankina dzisiaj przybliży Wam wybitne dzieło, które wyszło spod rąk genialnego twórcy. Sandman: Preludia i noktury to komiks ze stajni DC, a odpowiedzialny za niego był sam Neil Gaiman! (swoją drogą: Nigdziebądź naprawdę dobra książka).

Cykl „Sandman” to mroczna, ciążąca ku horrorowi historia ludzkich kontaktów z Sandmanem, Władcą Snów, nieziemską istotą, która wprawdzie nie jest bogiem, ale posiada władzę, o jakiej wielu bogów może tylko marzyć – rządzi ludzkimi snami i marzeniami... A jest to potężna władza, gdyż sny często kierują naszym życiem... a czasami je zastępują.

Czytaliście już? Przez wielu Sandman jest uważany za tytuł kultowy i podstawę podstaw. Jakie Wy mieliście wrażenia? Podzielcie się nimi w komentarzach!

#komiks #dc #neilgaiman #recenzja #blog #sandman #leniwiecpisze
Pobierz szogu3 - Sandman: Preludia i nokturny - Recenzja

Zapraszam na świeży tekst naszego...
źródło: comment_ylMnLEQfP3KX6TjufFVEz3WBKQuoaC5k.jpg
  • 7
@szogu3: No #!$%@?, przez Sandmana wciągnąłem się lata temu w komiksy. To chyba pierwsza seria komiksowa, którą pochłonąłem w całości. Moja radość gdy ukazało się wznowienie w twardej oprawie i zebrałem całość była nie do opisania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)