Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wydaje mi się że przegrywy to wynik patusiarskosci dzisiejszych kobiet (chodzenie na imprezy i chlanie co tydzień nie jest objawem zdrowia psychicznego) i ich braku subtelnosci/umiejętności flirtu poza ,,e Seba cipe mam mokro".
99 procent kobiet jest niedojrzałych do zdrowych kontaktów z mężczyznami. Nie wiem czego to wynik to się dzieje przecież nie tylko w Polsce.
Możliwe że to środki antykoncepcyjne zaburzyły system. Teraz kobieta może bzykać się z np. mokebe 30 iq/cm bez zagrożenia ciąży. Gdyby nie pigułki mężczyzna spokojny i ustatkowany (nie chodzący na imprezy tylko do pracy) byłby o wiele atrakcyjniejszy a może nawet to byłoby główną cechą atrakcyjnośći dla kobiet.
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 16
99 procent kobiet jest niedojrzałych do zdrowych kontaktów z mężczyznami.


@AnonimoweMirkoWyznania:
Ująłbym to inaczej - większość kobiet, szczególnie w Polsce, ma umiejętności społeczne gorsze niż najtwardsze wykopowe przegrywy i te tinderowe, wrzucane przez @Polkopsky obrazki pt. 'ja tu wymagam, a ty mnie tu zabawiaj i pajacuj' są najlepszym przykładem tego jak niskie wymagania mają polscy mężczyźni wobec kobiet. To jest w jakiś sposób smutne, że kiedyś nawet od wiejskich dziewuch wymagało
@AnonimoweMirkoWyznania: A dajcieże już spokój, po co przez anonimowe? Przecież to samo wypisujecie na swoich kontach i nikt spoza tagu #przegryw tak nie uważa. Od zawsze były Sebixy i Karynki, zawsze też będą, co najwyżej zmieni się jak się będzie na nich wołało. Skoro gustujecie w takich Karynkach, to nie narzekajcie na to jakie są! To jakby kupować codziennie marsa i narzekać, że nie smakuje jak kit kat. Wzdychacie i walicie
@Flypho: a może kobiety dostosowują się do poziomu mężczyzn, trudn z wami rozmawiać o Kancie jak niektórzy Panowie nie wiedzą kto to a ich słownictwo to 'szalenstwo' lub 'impreza'
OkiełznanaMurzynka: Te 18+ dorastające w dobie internetów, instagramów, od dziecka wymalowane jak stare lafiryndy nie widzą w życiu nic poza strzelaniem selfików z krzywą mordą i niestety teraz tak wygląda większość xD cieszę się, że mam normalną różową bo czytając wasze posty i widząc co się dzieje na świecie podejrzewam, że gdybym miał teraz na nowo szukać kobiety to wolałbym zostać pedauem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował:
@AnonimoweMirkoWyznania: środków antykoncepcyjnych bym w to aż tak nie mieszał. Tutaj wydaje mi się chodzi bardziej o społeczeństwo w jakim żyjemy. W mediach eksponuje się seks, nawet podprogowo przemyca się treści o zabarwieniu erotycznym. Dziewczyny zwykle są w porządku dopóki nie zainteresują się imprezami, a tam imponują im faceci pewni siebie i stanowczy. Z braku laku idą często w kierunku mężczyzn, którzy całe życie spędzili w środowiskach patologicznych - te wręcz