Wpis z mikrobloga

Ktoś używa #xiaomi #roidmi w swoim #bmw E46 czy innym samochodzie? Jak z jakością odtwarzanego dźwięku? Zdania w internecie są mocno podzielone z tego co widzę, a nagrywanie płyt przyprawia mnie już o mdłości i szukam jakiegoś rozwiązania. Niestety nie mogę uruchomić auxa u siebie bo nie działa tak jak powinien. Warto kupić ten transmiter i jeśli tak to gdzie? #chinskiecuda
  • 10
@damian_co_dalej
@stol_z_powylamywanymi_nogami ja walczyłem już kupę czasu z auxem bo zdecydowanie wolałbym po kablu ale niestety mam coś w wiazce uszkodzone albo we wzmacniaczu bo tylko jeden kanał gra dobrze, a w drugim obcina mi niskie i wysokie tony i brzmi jakby głośnik pod wodą grał :/ Jak mówicie że daje rade to muszę się poważnie zainteresować
@eNse: Jakość... hmmm... W starym Fordzie Focus MK1 słyszę delikatne bzyczenie - jakby alternatora. Jak podkręcam obroty to bzyczenie wchodzi w wyższe rejestry. W Volvo S40 nie mam takiego problemu. W nowym ASX też nie uświadczyłem. Ogólnie lekkie przesterowanie słyszę, ale może to być spowodowane używaniem Viper4Android FX, który dostosowałem do średnich słuchawek (i na słuchawkach muzyka brzmi świetnie) a V4A nie wyłączam jak wsadzam telefon do samochodu. Nie chce mi
@eNse ja mam Riodmi 2 i w E39 robi robotę. Jakość muzyki nie jest jakaś super jak CD ale coś za coś. Nadaje się tylko do słuchania i ładowania telefonów bo jako zestaw głośnomówiący nie bangla. W E46 nie działa Riodmi2 tylko 3 bo inne gniazdo jest chyba ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@eNse: Mirku widziałem gdzieś posty ze miałeś problem z roidmi 3s. Tez mam e46 i dziś kupiłem 3s i szumi... kiepsko to działa coś... miałem wersje 2s i działała rewelacyjnie w tym samym aucie. Poradziłeś sobie jakoś z tymi szumami?
@keram244: niestety nic, raz włożę do gniazda i szumi, a raz nie szumi. Nie mam pojęcia od czego to ale na pewno nie wina Roidmi, bo w taty Volvo S40 działa idealnie i bez najmniejszego szumu.
@eNse: podpiąłem 2s i wszystko gra idealnie... a 3s wrzuciłem do innego auta (hondy) i tez super... także jak Cię jeszcze to #!$%@? to polecam kupić 2s... pozdro Mirku ;)

Edit

(Podejrzewam że to wina tych bolców w 3s (tych po boku we wtyku) nie są kompatybilne z zapalnicZkami w e46