Wpis z mikrobloga

#mazda3 #mazda #ankieta #motoryzacja #carboners
Mirki, przed Wami dwie Mazdy trójeczki trzeciej generacji. Z lewej mamy okaz po liftingu (od 2017-) w kolorze Soul Red , a z prawej przed liftingiem (2014-2016) w kolorze Deep Crystal Blue.

W wersji poliftowej zmienił się przede wszystkim przód auta. Zmieniono światła przeciwmgielne. Znaczek Mazdy poszedł delikatnie niżej, a długa, chromowana listwa "wchodzi" teraz do wnętrza lampy.

Która wersja bardziej Wam pasuje? Głosujcie! Więcej foto w komentarzu.

Mi osobiście z wersji po lifcie podchodzą tylko lampy przeciwmgielne. Są smuklejsze, bardziej agresywne.
Znaczek lekko nachodzący na maskę fajnie przełamuje jej linie. Coś gryzie mnie w oczy
ta "długa prosta". No i długa chromowana listwa... Ja tego posunięcia zupełnie nie rozumiem. Mi zdecydowanie bardziej podoba się kiedy nachodzi na lampy zamiast w nie wchodzić.
Pobierz razadihan - #mazda3 #mazda #ankieta #motoryzacja #carboners
Mirki, przed Wami dwie M...
źródło: comment_oHs75H4N6pZlcvf2wzlCsu0ecsbmLnvp.jpg

Która wersja Mazdy3. Polift czy przedlift?

  • Po liftingu. 70.7% (58)
  • Przed liftingiem. 29.3% (24)

Oddanych głosów: 82

  • 7
@razadihan: Lifting z zewnątrz nie ma tutaj kompletnie znaczenia mój drogi Panie. Najważniejsze są zmiany, które zaszły wewnątrz. Zmiana kierownicy (na styl a la Porsche ;)) oraz świetnie obmyślony tunel środkowy. Poza podłokietnikiem, dalej w kierunku konsoli tunel na obu bokach jest obszyty skórą i to jest mega wygodne. Możesz sobie oprzeć całą rekę i mieć w zasięgu dłoni drążek zmiany biegów. I do tego jeszcze pojawiła się zasuwana roletka. Załączam
Pobierz lookoff - @razadihan: Lifting z zewnątrz nie ma tutaj kompletnie znaczenia mój drogi ...
źródło: comment_eO18X0KB4Cpi36jKjhaRmsvY3QTfJ33D.jpg
@BadTrip: Jest to prawda, powłoka lakiernicza jest bardzo podatna na zarysowania. Miałem wcześniej 6-letnie Mitsubishi i było to samo. Jak raz gdzieś wąwozem blisko krzaków przejechałem to zarobiłem kilka rysek na stałe, nie do spolerowania bo fabryczna warstwa jest zbyt cienka i nie da się tego naprawić. Mitsubishi, Honda, Mazda - tak mają. Chyba tylko Toyota\Lexus ma grubszą warstwę.