Wpis z mikrobloga

Kochane Mireczki, Kochane Węgierki z Warszawy!

Być może pamiętacie aferę dot. Budżetu Partycypacyjnego na Ursynowie. Wygrywały nieuczciwie projekty bez poparcia społecznego.

Podobna sytuacja ma miejsce od trzech lat na terenie naszego osiedla na Wawrze, gdzie wąska grupa paraliżuje ten konkurs projektami na odcinki drogi do swoich posesji - kilkanaście rodzin generuje ok. 400 głosów. Nam - młodym rodzicom bardzo zależy na wspólnym placu zabaw dla naszych pociech. Osiedle nie ma obecnie w ogóle takiej infrastruktury.

Gorąca prośba o poparcie i oddanie głosu. Pokażmy naszą siłę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/15649

Głosujmy na Skwer rekreacyjny w Aleksandrowie, dzisiaj jest ostatni dzień!

Ania

#warszawa #glosowanie #budzetpartycypacyjny #wawer
ania1984_05 - Kochane Mireczki, Kochane Węgierki z Warszawy!

Być może pamiętacie a...

źródło: comment_6lIQpKILHCQX9HEZsO2AbDJ2Z07p9M4C.jpg

Pobierz
  • 4
@ania1984_05: @Kajakiem_przez_Tybet: Ja zawsze sądziłam, że jednak głosuje się na swój region gdzie się mieszka, zeby to w nim coś zmienić.. Ja sama już głosowałam i szczerze, to głosowanie na dzielnice po drugiej stronie Warszawy, gdzie przez najbliższe parę lat pewnie ani razu nawet nie zajadę jest bez sensu ¯\_(ツ)_/¯ Ale powodzenia ;)
@Sheta Tak to właśnie wygląda w większości obszarów. Niestety u nas kilka mieszkańców skrzykuje wszystkich swoich znajomych z innych obszarów, np. z Gocławia żeby głosowali na drogi do ich posesji.

Ze względu na takie praktyki proszę Was o pomoc. Gdyby na terenie osiedla mogli głosować tylko mieszkańcy to nie byłoby tematu, bo poparcie mieszkańców jest dla Skweru.