Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że przypominanie że #ewafarna sie spasła to bardziej ubelowanie nad tym, że nie macie materiału do kontemplowania w łazience z #benis w ręce ;) Ona wie, że jest gruba i że za dużo #!$%@?. Sama o tym powiedziała w wywiadzie. Ale ona ma śpiewać. Czy ktoś wypomina Adele że jest gruba? No szkoda #!$%@?, że przy okazji jej śpiewania nie ma już walorów wizualnych ale podniecacie się tym jakby to byłą wasza kobieta. Po wypadku pod wpływem który spowodowała było juz tylko gorzej, więc może trzeba przemyśleć jak brak radzenia sobie ze stresem może na nas wpływać. To, że jest ładna (teraz przynajmniej z twarzy) i bogata nie oznacza, że ma z automatu silną wolę.
Koryntiusz - Mam wrażenie, że przypominanie że #ewafarna sie spasła to bardziej ubelo...

źródło: comment_NMa986QV0SdygauWCYIySR3OvaKd8xMQ.jpg

Pobierz
  • 6
@Koryntiusz: przykro mi, ale to tak jakby mówić że skoro pali by sobie poradzić ze stresem to spoko bo ma śpiewać
Palenie jest tak samo niezdrowe jak otyłość. Nie wolno pozwolić ludziom na pogodzenie się z obżarstwem, bo się robi to "modne" (a w USA już gęsto filmy powstają, by grube laski (których jest 50%) mogły pomarzyć o tym że są ładne i ktoś je chce).
Od kilku dekad państwa walczą