Wpis z mikrobloga

#gearbest #aliexpress #banggood #zakupyzchin #dron #drony
Hello. Szukam jakiegoś fajnego drona do zabawy oraz do robienia zdjęć. Chciałbym żeby miał przyzwoity aparat i żeby kosztował w granicach 100$. Myślałem o DJI Tello. Co wy myślicie o Tello? Jest ok do zdjęć? Cena tak do około 100$, ale jeśli warto dołożyć kilka $$$ to spoko :) bardzo proszę o podesłanie propozycji :) pozdrawiam!
  • 10
@fotograf_warszawiak spark to jest kosmos. Aparat ma mega, funkcje itd tylko cenowo kilkukrotnie przekracza mój budżet. Ja chcę coś takiego czym mogę polatać dla zabawy i np jadąc gdzieś nad wodę zrobić sobie nim zdjęcie ;)
@kubixiaomi wejdź na

https://m.banggood.com/JJRC-H48-MINI-2_4G-4CH-6-Axis-3D-Flips-RC-Drone-Quadcopter-RTF-p-1212742.html

I zescroluj trochę niżej aż do "Remote Control Analysis" i tam na drugim zdjęciu masz opis co kontroler ma na przodzie - takie 2 diody

Jak widzisz są one podpisane "Infrared emitter" co oznacza "Emiter podczerwieni".

Ten dron ma bardzo słaby zasięg i jak nim sterujesz to kontrolerem musisz celować w drona. Jak np pilotem w telewizor. Dlatego są spore opóźnienia i słaby zasięg.
@fake9406 jak chcesz drona który fajnie lata i może zrobić znośne zdjęcia to sprawdź Hubsan H502E. Trochę poza budżetem jest Hubsan H502S, ale ma analogowy stream i podgląd na aparaturze. Możesz się później bawić w latanie FPV z goglami, gdybyś chciał.