Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 15 lat, ogółem moja mama chciała mi kupić z okazji urodzin monitor za 1300, problem w tym że chciałaby na raty, to niestety ona i ojciec mają komornika więc nie może za bardzo. Babcia mojej mamy też się nie zgadza a mamy teściowa jej nienawidzi to tym bardziej, jakieś porady? Piszę z anonimowych z wiadomych przyczyn. #pytanie #raty #komornik

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 67
@AnonimoweMirkoWyznania: niezły wymiar patologi xD macie długi a stara Ci chce kupić monitor za 1300 zł no no gratuluje ich podejścia do życia xD Na raty żeby mieć jeszcze większe długi, ja pi3rdole i tacy ludzie mają prawa do dzieci. Nie stać mnie, nie kupuje.

@samuraj24 To być może bajt. Ale serio są ludzie z takim myśleniem. Czy też jego braku.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciężka sprawa chyba zostaje pytać po rodzinie bliskiej dalej. Ewentualnie jakoś na czarno zdobyć 1300zł. Popracuj trochę wakacje akurat poszukują zatrudnienia - możesz też jechać nad morze gazety i inne pierdoły sprzedawać idzie na tym zarobić a jednocześnie sie opalisz, powiedziałbym że popływasz ale morza będziesz miał dość xD