Wpis z mikrobloga

@Michal_Czarnek: Nie wiem, ja mam jeszcze problem z parkowaniem (a #!$%@? na kursie nie miałam z tym problemów), więc jak mam tak wolne miejsca, to mi się zdarza poprawiać 3 razy, żeby równo w polu stać XD Parkuję jak baba no, nic nie zrobisz ))¯_(ツ)_/¯
@Michal_Czarnek Chłopie, ja zdałam prawko w sierpniu zeszłego roku, mając 34 lata na karku XD XD XD XD Nie umiem u siebie zaparkować równolegle... Pewnie bym się nauczyła, ale mam tu kurna dość stromą górkę, a tego już bym chyba nie chciała ryzykować. Muszę się wybrać gdzieś poćwiczyć bez stresu, że mi auto zjedzie, a nie ma kiedy, to robię co mogę, żeby chociaż prostopadle stać jak człowiek XD Inna sprawa, że
@Michal_Czarnek ja jestem (już) spokojna XD tylko parkowanie równoległe miałam na kursie v raz, w trzech próbach, a prostopadłe to nie wiem, popsułam się od kiedy jeżdżę autem niebieskiego XD Ale jak już poprawię, to stoję niemal idealnie w polu :-D
@Michal_Czarnek: Moja córka ma prawo jazdy rok i umie parkować wszystkim, łącznie z busem. Żona to już w ogóle cuda robi, typu równoległe busem z przyczepą, ale ona od lat jeździ samochodem za granicę parę razy w miesiącu i chyba generalnie jeździ lepiej ode mnie.

Natomiast nie znam #!$%@? kierowców niż mój brat i ojciec (nie chodzi o brak umiejętności, a brak wyobraźni, agresję, brawurę).

Także nie ma reguły.