Wpis z mikrobloga

Kobiety to mają #!$%@? w tych głowach xD Dla internetowej popularności sprzedadzą własną prywatność, cycki i własne dziecko xD To takie nowoczesne

Send nudes - Chyba cie #!$%@?ło ty chory zboczeńcu
#karmiewszedzie - yyy ee ten no przecież to normalna czynność, moge pokazywać to w internecie tu wszystko jest normalne

trejn - Kobiety to mają #!$%@? w tych głowach xD Dla internetowej popularności sprzed...

źródło: comment_iLhprD5qaenRmOnAgQ3K1CEuEMv7ZkZy.jpg

Pobierz
  • 147
@trejn: Co jak co, możecie nazwać mnie (niesłusznie w 95%) pedałem ale nie ma gorszego widoku niż matka karmiąca piersią. #!$%@? jakie to obrzydliwe od razu czuje oranżade w gardle tą co piłek na komunii.
Ale nie my jestesmy madki polgi będziemy karmić gdzie nam sie podoba! W #!$%@? to mam nie mam ochoty oglądac tych nabrzmiałych wymion u macior, gówniarz sie zesrał lub jest głodny idź go przewin gdzies poza
@trejn: a ja nie rozumiem dlaczego ludzie mają z tym problem, przecież te kobiety nie przykładają swoich cycow pod wasze twarze. Bardzo często widzę matki karmiące w miejscach publicznych i po prostu je mijam, nie patrzę, nie obchodzi mnie to co robi, jest to dla mnie taka sama czynność jakby je karmila butlą. Sama osobiście nie mam jeszcze dziecka, i gdybym nie miała naprawdę wyjścia i innych warunków to też bym
@Canova A gdzie mają karmić te dzieci? W obsranym, śmierdzącym kiblu? To jest zwykłe jedzenie, nie widzę w tym nic obrzydliwego. Polecam zajrzeć na stronę ministerstwa zdrowia, znajdziesz tam zalecenia, żeby NIE KARMIĆ dzieci w toaletach, bo jest to niehigieniczne to raz, dwa - karmienie piersią jest naturalną częścią życia społecznego, więc nikt nie ma prawa zabraniać i wyganiać (niestety nie ma prawa zabraniającego #!$%@? głupot).
@trejn: ale zdajesz sobie sprawę, że nie wszystkie kobiety są takie same? I takie generalizowanie świadczy tylko o twojej ignorancji?
BTW: przykro mi, że dziewczyny nie wysyłają ci nudesków. Widocznie jesteś brzydki i nie potrafisz rozmawiać ( )