Wpis z mikrobloga

szybkie pytanie jestem na etapie kupna 2DS / 3DS
tylko które wybór w zasadzie padł na New 2DS XL, chyba że warto dopłacać do New 3DS XL (chociaż wg mnie raczej nie).
I początkowo chce ograć Pokemony na konsolkę tylko które na początek (wiadomo kiedyś się grało w te stare na emulatorach Red, Silver, Fire Red i podobne w tamtych czasach) ?
#nintendo
  • 14
I początkowo chce ograć Pokemony na konsolkę tylko które na początek (wiadomo kiedyś się grało w te stare na emulatorach Red, Silver, Fire Red i podobne w tamtych czasach) ?


@Dlord: W sumie to obojętnie? Bo to głównie zależy od ciebie w co lubisz grać?

Możesz pograć w stare I albo II gen jak chcesz wrócić legalnie do starszych gierek. Masz remake III gen dodatkowo. Jakbyś chciał trochę retro.

Z nowych
@Uncy: ok
@Kryspin013: wiem, że się za bardzo nie zmieniły (chociaż z tego co kojarzę to jakieś tam zmiany były). Ogólnie to zawsze lubiłem grać w pokemony (niestety tylko na emulatorze, nie licząc kilku gier na GAME BOY).
Raczej mają na myśli pokemony to wolałbym raczej ograć te najnowsze (brałem pod uwagę właśnie X/Y, Moon/ Sun)
@Dlord: X i Y to w zasadzie mało zmian (może się wydawać, że dużo dodali rzeczy ale w zasadzie gra się tak samo jak w gry generacje wstecz). Moon i Soon to jakieś zmiany więc nie wiem. Może weź moony xd
@Dlord: Osobiście w Ultra nie grałem. Widziałem tylko przejście całej gry u archona i dużo słyszałem od znajomych. Jest po prostu inaczej zaprojektowane - tak zupełnie inaczej np nie masz w ogóle gymów, wstęp do gry jest bardzo długi jak na pokemony, walka z bossami...

Obejrzyj sobie może reckę archona, żebyś mniej więcej wiedział o co chodzi
A coś poza Pokemonami polecasz na 2/3DS


@Dlord: Mario 3D, Link Between Worlds, Luigi Mansion, Fire Emblem Awakening, w tej kolejności :D moim zdaniem najlepsze gierki na 3DS. No i mi się bardzo podoba Mario Tennis Open.