Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirki, mam problem z odczytaniem intencji dziewczyny z którą się spotykam już trochę czasu. Sprawa wygląda tak, że niedawno znajomość nabrała tempa bo wcześniej rozmawialiśmy w sumie tylko raz na ruski rok. Zaczęliśmy się spotykać na luzie na jakieś piwko czy coś. W końcu kiedyś napisała do mnie kiedy ją zaproszę do siebie na jakiś film. No to dobra kupiłem przekąski, wino i prezerwatywy i zaprosiłem ją, bo dla mnie był to jasny sygnał do działania. W trakcie spotkania próbowałem ją jakoś dotykać jednak było widać, że jest zakłopotana trochę mimo, że nie należy do raczej nieśmiałych dziewczyn i rozmowy o seksie i inne tego typu tematy nie stanowią tabu, odniosłem nawet wrażenie że jest bardzo śmiała w tych tematach. W trakcie naszych dalszych spotkań zawsze jakoś zachowywała się chłodno nawet miałem wrażenie ze uścisk na koniec jest jakiś taki słaby. Stąd pytanie o co tu chodzi? Gdy piszemy zachowuje się bardziej otwarcie i widać ze mnie lubi i jestem w jej typie, nie jest też typem szarej myszki, a na spotkaniach zachowuje się chłodno. Dodam tylko, że po 22 lata mamy, a ona pracuje i studiuje zaocznie więc mogłoby się wydawać ze dojrzała. Doradźcie co tu zrobić żeby to rozkręcić.

#rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 8
OP: @Fatumm
@w_CZOPKU_urodzony
@kasiknocheinmal

Może źle się wyraziłem, seks nie jest priorytetem tutaj. Zależy mi na niej jako osobie i się zastanawiam czemu jest taka chłodna wobec mnie, mimo że mnie lubi i jej się podobam. Ma też jakieś doświadczenia to tym bardziej nie rozumiem tego. Wystarczyłoby mi żeby mnie przytuliła z własnej inicjatywy, ale nigdy nic takiego się nie dzieje. Sam chłód podczas spotkań w 4 oczy.

Ten komentarz został