Wpis z mikrobloga

Rodzina, której zdjęcie zostało wykorzystane w homofobicznej kampanii, przez przeciwników Marszu Równości w #opole, skontaktowała się z Repliką z pytaniem, jak ściągnąć baner. W sprawę zaangażowali się już prawnicy KPH.

Panowie są razem od 11 lat, a od 5 lat są małżeństwem. Od 8 lat wychowują Gabriela.

#neuropa #lgbt #homoseksualizm #homofobia #rodzina #dzieci
Pobierz falszywyprostypasek - Rodzina, której zdjęcie zostało wykorzystane w homofobicznej ka...
źródło: comment_f830Wr0WVVkRksnN192HW5lq4bNcySkg.jpg
  • 22
@alkan: Jestem liberałem obyczajowym i gospodarczym (nie, nie mam na myśli konserwatywnego liberalizmu reprezentowanego m.in. przez Korwina). Nie mam nic przeciwko LGBT, ale popieranie socjalizmu i komunizmu popierając jednocześnie liberalizm obyczajowy to hipokryzja. Gardzę mocno prawakami i lewakami.
@Glassman: Czyli Aleksandra Kollontaj była hipokrytką. Poza tym Lenin zalegalizował homoseksualizm, natomiast Stalin zdelegalizował, co prowadzi do wniosku, że bycie komunistą nie implikuje postawy dotyczącej obyczajowości. Można być komunistą i mieć liberalne poglądu albo być komunistą i mieć konserwatywne obyczajowo poglądy.
@falszywy_prosty_pasek: mam konserwatywne poglądy, jednak to, co zrobili ci ludzie w Opolu, to szczyt chamstwa, buractwa i ogromnej głupoty... Krzywdzące dla rodziców w ogóle, dla dzieci. A już w ogóle wykorzystanie do tego celu zdjęcia, do którego nie mieli żadnych praw to żenada. Powinni ich najzwyczajniej w świecie pozwać, powinni dowalić im karę, żeby więcej im takie porąbane pomysły do łba nie przyszły.
@Glassman

popieranie socjalizmu i komunizmu popierając jednocześnie liberalizm obyczajowy to hipokryzja

To jeszcze nic, a np. popieranie islamu i liberalizmu obyczajowego?
Albo praw kobiet i jednocześnie transów czy innych babochłopów w konkursie miss lub sporcie kobiet?
Albo bycie przeciw dyskryminacji, a jednocześnie popieranie "akcji afirmatywnych" oraz polityk "diversity i inclusivity", które są dyskryminacją?

Marksizm kulturowy to #!$%@? logiki w czystej postaci.
to teraz podaj badania ktore potwierdzaja ze 93% dzieci w takiej rodzinie jest molestowanych


@heathermatarazzo: O badaniach TUTAJ: https://bioslawek.wordpress.com/2018/07/11/na-czym-konkretnie-ma-polegac-rownouprawnienie-dla-homoseksualistow/

Przykłady Jeana-Dominique Bunela i innych ofiar „rodzin jednopłciowych nie przekonują jednak szerzycieli homopropagandy. Nie pokazują nam konkretów, tylko jakieś pseudonaukowe popłuczyny, naciągane ogólniki:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rodzicielstwo_os%C3%B3b_LGBT#To%C5%BCsamo%C5%9B%C4%87_p%C5%82ciowa

„Niewiele jest danych na temat wpływu orientacji seksualnej rodziców na tożsamość seksualną dzieci. Badania dotyczące seksualności i relacji partnerskich przeprowadzono na nastoletnim i dorosłym potomstwie rodziców należących do