Wpis z mikrobloga

@Tasanga taki to porucha, bo zrobil pare milonow majatku z twitcha :P ale oni sie poznali akurat przez 4chana zanim sie zaczela jego kariera, gdzie on na poczatku mieszkal u niej na chacie i gral w lola caly dzien
@p3rm to ja też cię pociesze, żadna dywizja w lolu niczym się nie różni + na high elo ludzie w 2-3 minucie idą afk bo nie zebrali wszystkich creepów albo nie mają takiego lvla jakby chcieli i do tego flame każdy na każdego za wszystko
@p3rm drogi mirku akurat wiem to z doświadczenia, oczywiście gry można wygrać samemu nawet w top challengera ale mówimy tu głównie o zachowaniu innych graczy
@zamore: na wyzszym poziomie glownym powodem jest tilt na walenie konia swojego junglera albo stopnieta gierka do x minuty ktorej nie oplaca sie kontynuowac, z doswiadczenia ci powiem ze ani razu niue zdarzylo mi sie zeby ktos poszedl afk bo missnal pare creepow z wave czy nie mial odpowiedniego lvl ;d
@p3rm a u mnie takie coś to normalność + co 3-4 gry zabierają mi pozycję bez pisania czegokolwiek, czasami disco nunu się zdarzy bo gościu derankuje specjalnie, no i jeszcze botlane co drugą grę dostaje stompa ale w tej mecie na szczęście można jeszcze wygrać nawet bez bota