Wpis z mikrobloga

O #!$%@? mój potężny mózg wpadł na kolejny potężny pomysł. Zrobić markę, która robi białe koszulki na których byłby tylko niewielki napis - 100$ albo 1000$, który najzwyczajniej w świecie oznaczałby cenę tej koszulki, albo jednolite koszulki na których byłby tylko niewielki napis 3/10 albo 20/1000 który oznaczałby ile tych koszulek wyszło. No bo przecież o to w tym wszystkim chodzi, o splendor. Ja #!$%@? mógłbym zostać milionerem ale mi się nie chce, korzystajcie z mojego geniuszu i zróbcie to.
#streetwear #bogactwo #splendor #jestemgeniuszem
  • 21
@CieplaKaszanka: Najsłabszy punkt w Twoim pomyśle (który notabene nie jest ani genialny ani nowy - miałem dawno temu podobny ale dotyczący srebra i złota) to ZROBIĆ MARKĘ. Na markę pracuje się latami. Potem takie numery można wywijać, nawet z koszulkami. Mimo wszystko cieszy mnie, że jesteś myślącym mirkiem i szczerze wierzę, że wpadniesz kiedyś na coś nowatorskiego. Podążaj tą drogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cotenwypok: zgodzę się z Tobą. Można zrobić markę z niczego. Ale na to potrzeba czasu albo milionów pompowanych w reklamy. Nie wystarczy wyjsć z piwnicy... Wyobraź sobie taką sutuację: Zarabiasz milion dziennie i na jakimś wsiowym jarmarku lub sklepie internetowym opartym o gotową platformę trafiasz na k.wa tshirt z napisem 1000$ kosztujący 1000$ . Original by januszex. Uśmiechasz się pod nosem i idziesz do Zary. Myślenie opa jest słuszne. Im droższe
Zarabiasz milion dziennie i na jakimś wsiowym jarmarku lub sklepie internetowym opartym o gotową platformę trafiasz na k.wa tshirt z napisem 1000$ kosztujący 1000$


@spwasch: odkryłeś właśnie istnienie podróbek? xD
Przepraszam bo nie zrozumiałem... Zamierzasz na początek biznesu otworzyć z hukiem i fajerwerkami koszulkowe salony w Nowym Yorku, Paryżu, Dubaju, HongKongu i Tokio? Jeśli nie to zapomnij, że sprzedasz komuś koszulkę za 100$. O tysiącu nie wspomnę. Jak już jednak z taką pompą wystartujesz to napewno doczekasz się podróbek. Original by januszex nie zrobi na nikim wrażenia - zrozum to. Nikt, choćby sobię taką kasą tyłek codziennie podcierał nie kupi szmatki za
@spwasch: Nie do końca, przy skali idiotyzmu rozsianego po świecie, marki czasem wyrastają na bazie mody, gwałtownie jak supernowa. Także, owszem, jedną z dróg jest wieloletnia ciężka praca nad rozwojem marki, ale ewidentnie nie jest to jedyna droga.
@madmat: supernovej nawet nie znam.. Chivas czy inne tiberlandy położyły miliony, żebyś mógł wyrazić taką opinię. Także owszem, jedną z dróg jest wieloletnia ciężka praca nad rozwojem marki, ale ewidentnie nie jest to jedyna droga jak masz zbyt ciężki portfel i w promocję marki z piwnicy wpompujesz ciężkie miliony ( ͡° ͜ʖ ͡°)