Wpis z mikrobloga

Miałem odezwać się wcześniej, ale spadło na mnie trochę roboty i dopiero teraz mam trochę czasu.
Do wołania na #wykopggclub zapisało się prawie 200 osób! To dużo więcej niż sądziłem ()

Taka ilość osób to niestety też mały problem... Jedna konfa na wszystkich byłaby, no, lekkim syfem xD

Myślałem jak to zorganizować i pomysł jest taki:
* stworzony został nowy numer, administrator, dostęp do niego będzie miało kilka wybranych przeze mnie osób
* będzie stworzona jedna konferencja ze wszystkimi osobami (o ile się da tyle dodać)
* będą stworzone minikonferencje po 10 osób w jednej, taka ilość jest moim zdaniem optymalna
* w opisie numeru-admina będzie dokument googlowski ze spisem numerów w razie jakby ktoś chciał pogadać z inną osobą sam na sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od razu zaznaczam, że cały projekt wystartuje dopiero za kilka dni, gdyż chciałbym mieć jednocześnie tak dużo osób jak to tylko możliwe - żeby przeprowadzić losowanie osób do minikonferencji.
Osoby, które dojdą po tym losowaniu będą po prostu dołączane do istniejących (jeśli będą miały poniżej 10 osób) lub będą tworzyć nowe konferencje. Co jakiś czas któryś z adminów będzie sprawdzał czy ktoś nowy nie chce dołączyć.

Jak dołączyć do #wykopggclub ?

1) Zaproś do kontaktów numer 65969025
3) Napisz w treści wiadomości swój nick na wykopie
4) Czekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4.5) Jako zdjęcie dodałem instrukcję graficzną
5) Nie ma punktu 2)

PS Nie martwcie się jeśli nie zostaniecie zaakceptowani do znajomych od razu - zwaliło mi się trochę roboty i przed kompem jestem w nieregularnych porach ;)

Także, zapraszamy do znajomych! (ʘʘ)

#wykopggclub #gg #gadugadu #gadugaducontent
  • 22
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (186)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @carving85 @3mielu @Wunsh @intires98 @MaTi1556a @uwielbiamnalesniki @Sanski @neski @granadiller @kolejne_wcielenie @noszem @masieg @ZetixNinja @mikron17 @Masterczulki @natrol @maderFucker @MrCake25 @Karaito @komiks42