Wpis z mikrobloga

@aaa_daa: dzieci będą myślały, że każda rodzina tak funkcjonuje i wyda im się to normalne. Musielibyście być bardzo dobrymi aktorami 24/7, żeby to ukryć przed nimi.
Teraz myślisz, że lepiej dla nich będzie jak będą wychowywały się w pełnej rodzinie. Tylko pomyśl co one będą miały w głowie po +/- 20 latach życia w toksycznej rodzinie. Trudności w kontaktach międzyludzkich, w założeniu związku, aleksytymia, itp. Zależy co wyniosą z domu.
Zawsze
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@iEarth: w teorii to super wygląda.
W rzeczywistości, sądy jednak chronią kobiety. Mój brat miał dowody na zdradę swojej żony, jej argumentem przy rozwodzie było to, że mój brat za dużo pracował i ona była przez to nieszczęśliwa (jak pracował mniej to stękała, że mógłby przynosić więcej kasy do domu). Sąd orzekł, że winny rozpadowi związku jest mój brat. Żona dostała mieszkanie, w którym wcześniej mieszkali razem (już w czasie rozwodu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aaa_daa: ile dzieciaki mają lat? W pewnym wieku można jakoś tak zakręcić, że robi się wywiad z dzieckiem i między innymi pyta się o to, z kim dzieciak chciałby mieszkać.