Wpis z mikrobloga

@loczyn


Ej no wlasnie, ja bym chcial taki bar w klimatach lat 40 ubieglego wieku w Bawarii.
Wchodziloby sie i witaliby od wejscia Sieg Heil!

Jak masz takie ciągoty to taki załóż

@nom_om: Nie zaloze, bo prawo Polskie nie jest rowne wg wszystkich. Za Hitlera zgnilbym w sztumie, a u nas politycy z komunistami na koszulkach wchodza do parlamentu.
#!$%@? panstwo.
@Analityk: § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Tylko z komunizmem u nas wiąże się sentyment do PRL. Wystrój knajp, moda na motoryzację, itp. itd.
Karuzela kręci się jak szalona xd

Wielce oburzeni koledzy chyba nie ogarniają, że masa ludzi może pójść tam z ciekawości, a przekroczenie progu tego przybytku nie równa się z zostaniem komuchem. Sam lokal nawet spoko, byłem dwa razy z kolegami. Jeśli chcesz wypić piwo z kumplami blisko Rynku, to jest to spoko opcja. Jeśli chcesz wypić piwo w lokalu "tematycznym", to baaardzo spoko. Jeśli chcesz wypić dobre piwo/zjeść sensownie/potańczyć, to absolutnie nie.
co jak co ale komunizm ma i powinien mieć negatywny wydźwięk w Polsce.


@niemowmojejmamie: Z tym, że "ma" to nie mogę się zgodzić cumpelo. Polacy najwyżej nienawidzą słowa "komunizm" i tej całej otoczki czerwonych flag i Leninów.

Zobacz co się dzieje od kiedy przyszedł PiS i "proletariat" i "lud pracujący miast i wsi" zamienił na "naród" i "wykluczonych przez złodziejską IIIRP". Fala nienawiści wobec ludzi, którzy woleli się uczyć i rozwijać
Ej no wlasnie, ja bym chcial taki bar w klimatach lat 40 ubieglego wieku w Bawarii.

Wchodziloby sie i witaliby od wejscia Sieg Heil! Pozniej by sie zamawialo pinte dobrego piwa i siedzialo z zadbanymi bialymi mezczyznami ktorzy reprezentuja jakis poziom. Totalne przeciwienstwo "Proletaryatu". Cos dla wyksztalconych ludzi sukcesu, a nie dla smierdzacych kuców.


@loczyn: Ale po co ci taka knajpa skoro by cię do niej nawet nie wpuścili? Przecież nawet
K.....5 - > Ej no wlasnie, ja bym chcial taki bar w klimatach lat 40 ubieglego wieku ...

źródło: comment_EODDWWjwFrA2ga2Mc3d1aKR7CB8s3bK9.jpg

Pobierz