Wpis z mikrobloga

#studbaza
#kiciochpyta
Przepraszam, że nie wrzuciłem tego w jednym poście, tylko wrzucam dwa. Sam sobie wymierzę karę( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie to mam do Was pytanie, co mi się bardziej będzie opłacać.
Czesne jest, bo nie stać mnie na studia stacjonarne, więc papiery składam na zaoczne. Nie zdziwcie się pierwszą pozycją - jestem z Radomia( ͡° ͜ʖ ͡°) Kierunki humanistyczne, zbliżone do siebie.
W innych miastach musiałbym doliczyć koszty mieszkania i samodzielnego wyżywienia. Z drugiej strony na pewno zarabiałbym więcej niż u siebie, bo Radom jest biedny w ch*j. Jak myslicie - która opcja będzie naj?

jak wyżej

  • Studia w Radomiu - 1600 zł za semestr 15.0% (6)
  • Studia w Kielcach - 1600 zł za semestr 15.0% (6)
  • Studia w Łodzi - 2000 zł za semestr 30.0% (12)
  • Studia w Warszawie - 2450 zł za semestr 40.0% (16)

Oddanych głosów: 40

  • 19
@Student_AWAS: będę chodził w koszulce radomiaka, ciekawe ile stomatolog u was kosztuje :)
@Karbon315: trudna sprawa, I tak robié zaoczne, bo na dziennych sie nie utrzymam. Jak nie pojde na studia to bede musial sie wyprowadzic, moje relacje z rodzina sie oslabia. Poza tym bardzi lubie uczyc sie jezykow. Umiem angielski, hiszpanski, troche norweski i niemiecki. Wiec na filologi mysle, ze bedzie fajnie. A w korpo wyzsze sie przyda. Chodz
@Bounty: Licencjat rób u nas tj. Radom, a magisterkę możesz już gdzie indziej. To gdzie skończysz studia nie ma większego znaczenia i niech miurki nie p* że jest inaczej. Z tym że Radom to aż tak biedne miasto to bym polemizował. Nie jest tak dobrze jak w wojewódzkich miastach, ale wszystko idzie w dobrą stronę.
@Desmosedici: stary, codziennie rano po 50 busów do piaseczna do obozów pracy. W radomiu NIE MA pracy dla ludzi takich jak ja - świeżo po szkole. Nawet takiej przy taśmie czy magazynie, sam pracuję w Warszawie. Więc dojazd codziennie bierze po 4 h¯\_(ツ)_/¯