Wpis z mikrobloga

Mirki,

polecacie jakiś alarm do motocykla? Moto trzymam pod blokiem na parkingu ze stróżem, po którym jednak często ktoś się kręci, bo jest zlokalizowany między blokami w centrum Wawy. Mimo tego, że stawiam go tak, że stoi pod moim oknem i tuż przy budce stróża, to dzisiaj zauważyłem, że na pokrowcu mam dziury po papierosach, poprzestawiane lusterka i wciśnięty włącznik świateł awaryjnych i jeszcze znalazłem butelkę po piwie obok. Potrzebuje więc coś co zacznie wyć jak ktoś nawet tylko oprze się o motocykl, tak żeby odstraszyć amatorów papierosa i piwa, którym ciężko stać.

#motocykle #motomirko
  • 6
@kuba776: gardzę taką patologią jak te osoby, które Tobie szkodzą z zazdrości.
A nie masz w okolicy bloków jakiegoś dobrego parkingu strzeżonego z bramą na pilota i budką, w której 24/h ktoś siedzi (czasem dodatkowo są kamery)? W niektórych miastach miesięczny koszt dla motocykla to 50 PLN, a żaden patus nie zniszczy Tobie pokrowca (bo wstęp będą miały osoby opłacające parking)
@Hamza No właśnie teraz nie bardzo, wszytko co jest to parkingi biurowców. Był jeden naprzeciwko, ale teraz blok przy którym był wyburzają i parkingu już nie ma. Dotąd kłopotów nie było, bo jednak stróż jest i wydaje mi się że chyba nawet interweniował, bo z soboty na niedziele jakaś kłótnia na zewnątrz mnie obudziła, ale w weekend nie jeździłem i nie pomyślałem żeby sprawdzić, bo kłócili już się poza miejscem, gdzie moto