Wpis z mikrobloga

Wy sie śmiejecie, że Ci co teraz gadają żeby Daniel nie walczył itd... to czysta hipokryzja... Otóż nie. Ja jak najbardziej jestem za walką... Tylko staram sie na to spojrzeć tak żeby było korzystnie dla Daniela... No bo gdyby, nie ta akcja z wjazdem to ok. Nic nie mówie. Niech walczą. Wygra lepszy, ale zacznijmy od tego kto normalny tak robi???? Tylko jakieś patusy... Siedzisz na chacie, i masz wjazd z kilkoma osobami w kominiarach... No brawo. Pan R jest jakiś chory psychicznie... Dlatego moim zdaniem Daniel powinien całkowicie odciąć sie od tego człowieka...
Po takiej decyzji to ja wiem co by było. Wszystkie łokietniki i inni by go zajechali hejtem... ale wzamian może np. zawalczyć z Wardęgą. Po co ma walczyć z takim psycholem jakim jest Pan R? Dodatkowo to co pisałem wczoraj może go zrobić w ciula, i powiedzieć tak: Wojtek ja chce walczyć z Wardęgą. Kwota ta i ta ( troche mniejsza od ustalonej) ale chce aby Rafonixa nie było na gali tzn. żeby on nie walczył. Jeśli on ma walczyć ja nie walcze... I już. Dzięki temu Pan R zostałby na lodzie. Moim zdaniem nie zrezygnują z Daniela na rzecz Pana R bo Daniel to wszystko napędza... Ja bym to tak widział. Oczywiście dalej bedą ogromne hejty, ale mimo wszystko wyjdzie to Danielowi korzystniej.

PS @daniel-zwierzynski ogarnij sobie sytuacje z tymi banami. Jak pewnie wiesz na Reddicie są informacje że pewna osoba chce Cie za wszelką cene usunąć z yt i dlatego masz te bany... Ogarnij to bo moim zdaniem w tej chwili najważniejsza sprawa... Za miesiąc mija Ci ban na głównym kanale... Powiem Ci tak. Do tego czasu spróbują ogarnąć sytuacje bo... na chwile obecną jak Ty tam odpalisz live to oni Ci ten kanał usuną jak np. Magical Tv, czy Margaret... Szkoda by było tych 280k subów. Nie wiem jak to masz ogarnąć, ale musisz próbowac bo będzie lipa...
Nie wiem, napisz może do tego człowieka po angielsku ( weź kogoś żeby Ci napisał) i trzeba działać bo szkoda działalności.

#danielmagical #patostreamy
  • 6