Wpis z mikrobloga

@PlackiChaosu: A w ciągu tych 3 lat, gdybyś dostawała normalne pieniądze, to byś zarobiła tyle, żeby te studia od początku do końca samemu sfinansować?

Sytuacja w służbie zdrowia jest dramatyczna i na kpine zakrawa fakt, że osoba odpowiedzialna za moje życie zarabia mniej niż osoba odpowiedzialna za mój samochód, ale iść na studia, po których wiadomo jak wygląda sytuacja na rynku pracy i jakie są perspektywy z nastawieniem, że tutaj -
@robertx: Serce mnie boli, że wręcz muszę wyjechać. I rozumiem Twoje zdanie. Zaproponowano mi 1300zł na rękę, naprawdę tu trzeba się rozwodzić? Sprawa nie jest taka prosta jak można sobie wyobrazić. Wiele rzeczy jak np. aspekt darmowych praktyk jest bardzo kpiących, traktowanie mnie jak gówno przez wszystkich, też daje na wielki minus. Moi rodzice też płacili np. w podatkach m.in na moją edukację jak i na same studia, to nie wiem
@PlackiChaosu: dzięki za odpowiedź :) narzeczona jest pielęgniarką i również mocno zastanawiamy się nad wyjazdem, ale szukamy na razie jakiegoś puinktu zaczepienia w postaci pewnego i uczciwego pośrednika
@marv0lo: Sprytnie ;). Sęk w tym, że niemieckojęzyczne bardziej się opłacają -ja tego języka ni znaju, więc interesuje mnie co innego. Ja szukam i ogarniam sama, mnie nikt nic nie dał etc. więc co mi pozostało jak branie losu w swoje ręce? ( ͡º ͜ʖ͡º) Powodzenia :)