Wpis z mikrobloga

Największe beka z Buffona, tyle lat się chłop starał wygrać z Juve LM, ale nie #!$%@?, Real z Cristiano przez ostatnje kilka sezonów mówili "#!$%@? Gigi", zmęczony czekaniem idzie możliwe że na ostatni rok swojej kariery do PSG powalczyć o LM... a tu jeb! Ronaldo w Juve xDD Finał PSG - Juve i bramka Ronaldo na wygraną i chłopak wizyta u psychologa gwarantowana xDD

#mecz #pilkanozna
Pobierz Anck-Su-Namun - Największe beka z Buffona, tyle lat się chłop starał wygrać z Juve LM...
źródło: comment_9hFwfSpHdj2TRqrp3nJC35fQC1zKwW1o.jpg
  • 32
@Anck-Su-Namun: Co ci kibice Interu, przyszedł Ronaldo i z bólu dupy trzeba pluć na Juventus ale nie wiem jak to napluję na Buffona bo nie chciał iść do Chin albo MLS po kasę tylko wybrał klub w którym będzie miał szansę coś wygrać xD Co za lamus xD
@Minieri Mylisz się, bo cieszę się z przyjścia Ronaldo do Serie A, to że jestem fanką Interu też nie ma kompletnie żadnego znaczenia, po prostu śmieszy mnie to trochę, bo co roku kończył karierę, aż dobił do 40stki, do tego miał to być jego ostatni klub, a dzień po informacji że odchodzi z Juve był łączony z PSG, a dla PSG to za darmo będzie grać? xD pewnie też zajebistą kasę przytuli
@Anck-Su-Namun: Miał skończyć karierę po MŚ, a jako że Włosi się nie dostali to widocznie zmienił zdanie. Wiadome było że 2 lata temu podpisał ostatni kontrakt z Juve i że po nim odejdzie, widocznie chce jeszcze coś tam pobronić i żadnego powodu do szkalowania tu nie widzę.