Wpis z mikrobloga

Właśnie dzwonili do mnie z DHL z informacją, że muszę im przesłać fakturę za przesyłkę #chinskiecuda, ponieważ będą musieli doliczyć koszt dostawy. Wszystko przez to, że Shipping było za $0. W praktyce około 70-80 złotych, dodatkowo podatek.
Interes życia na odkurzaczu z JoyBuy. Mieliście coś takiego? Jak sensownie z tego wybrnąć? Odsyłać w piździeć do Chin i robić Refund paypalem?
##!$%@? #aliexpress
  • 42
Mieliście coś takiego? Jak sensownie z tego wybrnąć?


@FELIX90: niestety z tym czasem jest problem, staraj się z nimi dogadać że przesyłka jest w cenie produktu i zostałeś zapewniony przez sprzedającego że produkt ma opłaconą wysyłkę, mnie tak zawsze się udawało

jeśli nie przejdzie to jeśli zapłaciłeś za przedmiot 150$ + 0$ za wysyłkę to postaraj się załatwić fakturę od sprzedającego że zapłaciłeś 140$ + 10$ za wysyłkę żeby widzieli że
@Andczej: ok, skleciłem maila, dodałem screeny. Niestety kazali wysłać też potwierdzenie przelewu, na którym widnieje rzeczywista kwota do zapłaty. Na liście przewozowym zadeklarowana wartość to 100$, zapłaciłem 400...
Nic się nie da zakombinować?


@FELIX90: da się ale pojawia się ryzyko odpowiedzialności karnej więc chyba tak głupi nie jesteś

a co do zwrotu przesyłki to może już być za późno