Wpis z mikrobloga

Raz w dwumeczu byliscie od nich lepsi, w czasie ich kryzysu


@Gasquet: może dlatego bo tylko raz z nimi graliśmy geniuszu xD przestań cały czas wszystko podciagac pod swoją żałosną tezę. Próbujesz udowodnić że ziemia jest płaska typie
@peetee

Wyjaśnijmy sobie coś synku bo jesteś namolny jak mucha latem. Pisze komentarz że Celtic byłby faworytem i zapewne by Legie zlał. Oczywiście co robisz kolejny raz? Kojarzysz w tym pustym łbie, że jestem kibicem Lecha i z dupy komentarz że my coś tam coś tam, czyli kolejny raz sprowadzasz rozmowę do niskiego poziomu, a potem szcsekasz jak jamnik bo nikt nie może dodać komentarza niezgodnego z linią rozumowania dzieciaków takich jak
@Gasquet: What the fuck did you just fucking say about me, you little bitch? I'll have you know I graduated top of my class in the Navy Seals, and I've been involved in numerous secret raids on Al-Quaeda, and I have over 300 confirmed kills. I am trained in gorilla warfare and I'm the top sniper in the entire US armed forces. You are nothing to me but just another target.
@Gasquet: generalnie jedno wielkie iks de z tego co napisałeś. Ja generalnie w dupie mam kim jesteś i co robisz i cała historia Twojego życia mnie totalnie gowno obchodzi. Natomiast

czyli kolejny raz sprowadzasz rozmowę do niskiego poziomu,


@Gasquet: my sobie kulturalnie rozmawiamy o Legii na swoim tagu, ale nie #!$%@?, #!$%@? sie wielki mirek gasqet i zaczyna szczekac. W kazdym wpisie. Kazdy twój wpis jest o tym jaka Legia
. To jest mirko, a jak Ci się coś nie podoba to utwórz sobie grupę gdzie i tam piszcie.


@Gasquet: no to skoro się rozumiemy to nie mów mi czy mam ci odpisywac na twoje dyrdymały czy nie xD. Żaden brat wielkiej warszawskiej firmy nie będzie mi mówił gdzie mogę pisać, a gdzie nie na wykopie xD.