•  

Jest nocna, więc można się wyżalić.

Bądź sobie różowym paskiem od 9 lat na vipok.ru.
    Organizuj różne akcje na tej stronie że śmiesznymi obrazkami.
    Graj w vipokowym radiu przez parę lat.
    Zorganizuj thevoiceofwykop.
    Zajmuj się przez jakiś czas rolkomaratonem i plywajzwykopem.
    Organizuj z innymi mirkami wspólne nauki języków obcych.
    Udzielaj się pod różnymi tagami, pomagaj innym, trochę też czasem troluj.

Wpadasz na pomysł.
    Vipokowe radio padło z braku zainteresowania.
    To może twitch.tv?
    Lubisz grać w gry, lubisz przemawiać do mikrofonu i głos masz miły.
    Starasz się bardzo.
    Miła muzyka, normalna dziewczyna, skill w grze jako tako, piwniczny humor, miły kontakt z widzami.
    Kulturka.
    Na każdym streamie i na mirko organizujesz rozdajo, różne gierki, nagrody rzeczowe i kody na pizzę.
    Zapraszasz mirków na streamka, zainteresowanie niewielkie.
    Parę miłych osób zagląda, bardzo to miłe, nie zapomnę tego nigdy.
    Parę innych osób jeździ po Tobie.
    "Stream bez kamerki, nawet nie oglądam."
    "Kody na pitce? Żałosna promocja."

A tymczasem patostreamy?
    Chuj kurwa chlanie wódy na melinie.
    1500 wpisów na sekundę.
    To jest kontent na miarę naszych czasów.
    smutna żaba.jpg
    smutna melodia na trąbce.mp3

•  

@Famina: pewnie jal byś wywaliła dekolt do pępka i wypomalowany ryjec do kamerki to by było xD

•  

@Famina przyomnia£as odwicic patostrimy.chuj dzinks

•  

@Dambibi: No i to jest smutne. Tylko taki chłam się dziś sprzedaje.

•  

Komentarz usunięty przez autora

+: Famina
    •  

@Famina bo mirki chcą szarych myszek świecących cyckami, czego nie rozumiesz #szaramyszkadlaanonka

•  

@Famina: Nie ma jeszcze nocnej, nocna jest od 5:00

•  

@Famina: hmm we no na pw podaj tego twitcha, ogólnie to pierwszy raz ciebie widzę i kojarzę. Odwiedzasz czasem wykopowego discorda? Co do chłamu to nie tylko ty masz z nim problem ale bardzo wiele pozytywnych inicjatyw jest zjadanych przez głupie wybory pospulstwa :f tak już jakoś jest

•  

•  

@Famina: k twitcha masz w profilu xp

•  

@Famina:
      1. bądź zaintrygowany

głos masz miły
      2. próbuj stalkować faminę na yt, wpisanie famina wykop wyświetla https://www.youtube.com/watch?v=G6tBsRDamvI
      3. hmmm chyba nie to
      4. o, napomknięcie o twitchu, spróbujmy inaczej
      5. traf na twitcha tak z trzeci raz w życiu
      6. o, materiał

Famina osrała zbroję
      7. materiał można streścić

o kurwa chuj kurwa o ja pierdolę

zacny kontent milordzie ʕ•ᴥ•ʔ

•  

@Famina ej... Ale robienie filmów o fortnite może jest i ok.

Ale ludzi oglądających gameplaye bym porównał do tych, którzy oglądają patostrimersow.

Nie wiem kurwa, ja pierdole ( ͡º ͜ʖ͡º) zrób kanał o gotowaniu, kosmetykach czy czymkolwiek co ma wartość. Oglądanie godzinnego strima jak ktoś gra to strata czasu niczym oglądanie trudnych spraw.

Jak chcesz skorzystać ze swojego głosu to możesz mi pomóc robić audiobooki z bajkami dla dzieci :p

•  

@Famina: coś słabo się reklamujesz bo nie wiedziałem o stremach. Poza tym ten wykop to nie to co kiedyś, dzięki czarnolisto mogą go używać normalnie ale ilość idiotów jest przytłaczająca. Więc lepiej mieć wyjebane na dzbanów których się nie zna:-)

•  

@mDick

@Famina
      Mireczek dobrze prawi.
      I nie zapomnij że średnia wieku na wykopie to 16 lat...

•  

@Famina Nawet nie wiedziałem, że streamujesz. Postaram się wpaść, bo kojarzę z wielu fajnych akcji.

•  
      M...a via Android

+57

@Famina ja osobiście nie lubię jak dziewczyny grają i streamuja na twitchu, bo zamiast komentować grę lub swoją technikę to ciągle hihihi ale ja jestem niezdara, ojojoj nie udało się. A stuleje dają datki, bo się spuszczaja nad biedna dziewczynką, która nie umie grać.

•  

@Famina zacznij chlac wóde na melinie to bede ogladal :D

•  

@Famina: Szanuje twój content, oglądałem Cię nawet przez 2 min, ale mi to jakoś nie podeszło :/. Z całym szacunkiem, ale może tu chodzi też o Ciebie, bo nic nowego nie robisz i liczenie, że popłyniesz na popularności z wykopu nie powinno dominować. Patostramy to typowy content dla Polaków i wykopu, a Ty nawet nie obrałaś ich za target i masz żal?

Pierdol to i próbuj dalej, albo wyjdzie albo nie... Tylko spróbuj może wprowadzić coś innowacyjnego, co by zachęciło do oglądania Ciebie przez dłużej niż 2 minuty.

+: M...a, Saseq +2 innych
    •  

@Famina co zrobisz nic nie zrobisz, mnie też to smuci

•  

@Famina lol kim Ty wgle jesteś xD pierwszy raz widzę ogółem

•  

@Famina gdzie moge Cie posluchac?( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

•  

@Famina: kiedy robisz strimy i jaki link? Wpadnę wspierać jak będę miał możliwość

•  

@Famina: nie znam cie... dej tego linka do tłicza :(

•  

@Famina: w cholerę ludzi na wypoku wybiło się ze swoim wartościowym kontentem - kanałami, audycjami.

Słowo - klucz, wartościowym.

•  

@Famina nie jestem fanem patostreamow ale jeśli komuś się podobają to co? QUIT HAVING FUN!!!!!!!!!!!!

•  

@Famina: Byłem, widziałem i jedyny plus twojego strimu to właśnie miły głos. Chociaż asmr jakieś nie jest, ot nie drażni ucha. Jednak charyzmy, pomysłu na siebie, czegoś co przyciągnie widza? No tego tam napewno nie ma. Ot kolejny nijaki kanał z gierkami jakich pełno. Zaczęła byś mówić po węgiersku i nawet bym nie zauważył różnicy.

Problemem tu nie są patusy tylko twoja postawa "bo mnie się należy". Nie grasz jakoś wybitnie, charyzmy też Ci brakuje, pomysłu na same strimy też nie masz żadnego, różnorodność tych strimow jest taka że szkoda gadać... Nijakosc, jedna wielka nijakość. Najpierw znajdź jakiś pomysł na siebie i postaraj się go sprzedać. W tym leży właśnie sukces patostrimingu że widz jest częścią tego co się dzieje i ma wpływ na to co widzi na ekranie. U ciebie to jest schemat:gramy w fortnite, raz na 10 minut czytasz wiadomość z czatu, a w międzyczasie nie dzieje się nic oprócz tego że czasem mamrotasz coś pod nosem. No sory ale to co robisz jest dobre jak chcesz mieć kilka plusów na wykopie, a nie jak chcesz walczyć o stałego widza. Równie dobrze mogła byś nie organizować żadnego rozdawania i na jedno by wyszło bo stałego widza nie przyciąga nagroda a treść. Musisz zaoferować coś co będzie miało jakąś wartość ale nie materialną, a rozrywkową.

Na ten moment ocena poniżej 2/10 bo nawet lumpy na meline są ciekawsze, a szczytem rozrywki to to nie jest. Może i twoja działalność na wykopie jest godna pochwały ale te strimy to gówno więc nie oczekuj że ludzie będą to oglądać i doceniać przez pryzmat twojej działalności tutaj.

•  

@Famina: no i? Trzeba bylo schlac sie i wtedy prowadzic tego streama, to bys ludzie sluchali. Widocznie bylo za nudne, zeby przyciagnac ludzi

•  

@Famina: Sluchało się, słuchało. Dzięki Tobie poznałem Proletera, słucham do dziś! :)

•  

lol kim Ty wgle jesteś xD pierwszy raz widzę ogółem

@Cytrynowe_Ananasy:

od 3 miesięcy na wykopie

Za każdym jebanym razem xD

•  

•  

@Famina: no to może chodź na wykop.pl a nie na vikop.ru

•  

@Famina A wpadłaś na taki trop, że po prostu jesteś nudna? Masz parcie na szkło, więc zauważa Cię kilku piwniczaków i tyle.

•  

@Famina Nie gadaj głupot. Dawaj link do twitcha, jak bedzie ciekawie to pooglądam :3. Nawet nie wiedziałam, że w ogóle ktoś tutaj robi coś na twitchu prócz jednego mirka.

+: midicat
    •  

@Famina ile kosztuje atencja... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Famina: To już 1,5 roku odkąd patostreamy się pojawiły. Miałem nadzieję, że będzie to modne góra miesiąc, podobnie jak pewna gra terenowa, przy której miesiąc po premierze masa trolli zaczęła pisać "To ktoś w to jeszcze gra?"

•  

@Famina: M U S I S Z . R O B I Ć . D Y M Y ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Ehh, swieżaczki mówiące że nie znajo typa/typiarki, wieczna beka z mentalnych zielonek xD

@Famina: tak to już jest, internet jakoś specjalnie nie różni się w tym wzgledzie od telewizji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@Famina
      dawno temu w streamowanie bawilas sie?

•  

Logiczne, że zwykłym graniem w gry nie trafisz do osób -18, bo albo wola pooglądać osoby grające na najwyższym poziomie (izak pago w csie, jankos xayoo over kubon w lolu) albo rozpierdol. A osoby 18+ które studiują, pracują i nie mają tyle wolnego czasu nie wejdą na twojego streama, bo wola same pograć. Mozszz zainteresować jedynie wykopowe stulejki, ale to tyle, świata nie zdobędziesz.

•  

@Famina może po prostu nie chce im się oglądać kolejnego jeszcze streamu z fortnite? Jakby było coś ciekawszego to bym może odpalił

•  

@Famina: Kolejny Stream z Fortnite , który poza twoim głosem niczym się nie wyróżnia

•  

@Famina: Nie przejmuj się! Próbuj aż w końcu jeden z pomysłów bardzo zaskoczy i da wiele radości.

•  

@Famina: Myślałem, że ty już nie masz tu konta po tym jak radyjko umarło :D Działaj, nie poddawaj.

•  

@Famina: czyli nie robisz tego dla siebie a dla sławy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Famina: Zgadując po opisie twojego streama jest to transmisja przy której można usnąć. Nie oczekuj że ktoś będzie oglądał twojego streamka dlatego, że jesteś miła xD

•  

@Famina: to, że nie promujesz patologii nie oznacza, że jesteś wartościowym kontentem. Sama mówisz, że grasz w gierki, więc robisz to co tysiące innych osób w Polsce które chcą zaistnieć. Czym to się wyróżnia? Tym że dajesz prezenty? Wstawisz sobie gdzies tam logo wykopu? Co jeszcze?

•  

@Famina: powiem tak, zawsze uważałem Twitcha za miejsce gdzie trudno osiągnąć satysfakcjonującą oglądalność i miejsce tylko dla gwiazdeczek (czyli albo cycki, albo darcie ryja, albo jesteś mega ogarem jak Shroud, który całe życie grał w gierki i robi to dobrze xD) i ewentualnie pojedynczych ludzi z ciekawymi pomysłami (jak babka co robi body painting, albo gra na pianinku i zbiera hajsy na leki). Cała reszta zagrajmerów rurkuje na dnie oceanu, bo gdy przefiltruję Twitcha po gierce, to pierwszych kilka w kategorii ma może trochę tysięcy, parę set, kilkadziesiąt, a reszta to tak po około 0-30 widzów na streamie. Jeszcze gorzej jest ze streamami po Polsku. Oczywiście jest kilku czołowych, ale reszta gnije na dnie. To jest zupełnie co innego niż na YT, gdzie masz całą masę twórców z tysiącami wyświetleń (więc trochę bardziej łechcze ego niż 200 xD). Musisz wymyślić coś kreatywnego, jakąś formułę dla swojego streama i przez kilka miesięcy ją konsekwentnie wcielać w życie i budować bazę widzów. Jeśli grasz tylko w gierki na żywo, to jest to mega oklepane. Powodzenia :D

•  

@Famina: daj link do streamu to obejrzę jak jakaś fajna gra

•  

@Famina no niestety, tak to tutaj wygląda. Jak lubisz kontakt z ludźmi i chcesz fajne community to polecam mimo wszystko Reddita.

•  

@Famina jak się nazywasz na twitch

•  

@mDick osoby które piłkę oglądają w tv zamiast kopać też porównasz do widzów patostrimersow xD?

•  

@Lagodnyfalafel tak, a o co chodzi? ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@Famina: ludzie na streamach nie chcą oglądać jak ktoś gra. Oni chcą albo interakcji (czują, że tworzą jedną społeczność) albo rozrywki. Wcale się nie dziwię, że ludzie narzekają na brak kamerki, bo sam lubię widzieć, że po drugiej stronie nie siedzi jakiś bot, a człowiek. Pomaga to tez nawiązać kontakt z widzami.

Myśle ze powinnaś coś zmienić zamiast narzekać lub może porostu to nie jest dla Ciebie. Wbrew pozorom streamowanie nie jest łatwą sztuką. Zachowanie kontaktu z ludźmi, utrzymanie uwagi i sprawienie aby się z Tobą utożsamili. Nie bez przyczyny taki paszabiceps ma masę ludzi na streamie, a inny pro gracz w CS:GO ma kilku ludzi. Chodzi o klimat strumyka i charakter danej osoby ; )

•  

@mDick a to git, szanuje, miłego dzionka ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@Famina: nawet nie wiedziałem że robisz stream. Oglądałbym. Daj znać pod czym czekać na znaki od Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Lagodnyfalafel Tobie również.

Chyba, że jarasz się mundialem to wtedy nie :p

•  

Masz ból dupy, bo ludzie wolą oglądać coś innego, a nie Ciebie? Poza tym, pierwszy raz słyszę o tym, że prowadzisz jakiegoś strumyka. Druga sprawa, że strimy kobiet zazwyczaj są lekko mówiąc bardzo słabe, a co dopiero bez kamerki.

+: c..s, Cole +1 inny
    •  

@Famina radyjka czasem słuchałem, na czat wpadalem ;>

•  
      c..s via Android

0

@Famina czekaj xD zlapalas ból bo Ci atencja spadła? Musze chyba napić się kawy xDDD straszne, że ludzie oglądają content, który im się podoba (nie twierdzę, że patostreamy są ok) co za atencjuszka xD

A tak w ogóle to kim Ty jesteś? XD

•  

@ntskj: 99% streama to chill i kulturka, wiadomo że widzowie klipują najśmieszniejsze dla nich momenty i nadają takie tytuły. Przekleństwa od czasu do czasu się pojawią, bo jak są emocje, to i kurwa czasem wpadnie.

Zamiast zerkać na klipy, to zajrzyj w zakładkę filmy. Pozdrawiam.

•  

coś słabo się reklamujesz bo nie wiedziałem o stremach

@ElCidX: Zobacz moją ostatnią aktywność. Co chwilę informacje o streamie o nagrodach itp. Ale to jest właśnie to, o oczym piszę wyżej. Ludzie mają wyjebane, bo nie ma cycków, bo nie ma kamerki, bo to nie patostream i rzadko kiedy uzbierałam więcej jak 10 plusów.

•  

Nawet nie wiedziałem, że streamujesz. Postaram się wpaść, bo kojarzę z wielu fajnych akcji.
      @Awerege: Badrzo miło widzieć taki komentarz. Zapraszam. :)

•  

@Famina: a co jest ciekawego w oglądaniu jak ktoś inny gra w głupie gierki. Nigdy nie rozumiałem fenomenu randomowych streamerów, bo o tyle o ile jakiegoś Majora czy IEM jeszcze jeszcze da się obejrzeć tak randomów meh, lepiej sobie samemu pograć. A fakt że bez kamerki to już w ogóle bez sens, bo z kamerką to by cię chociaż stuleje oglądały bo jako Twitch Thot zapewne srałabyś kasą.

•  

@Famina a co Ty się dopiero teraz obudziłas ? Tak wygląda branża streamerska, w ogóle to dla kobiet tam nie było nigdy miejsca, na siłę się pchały atencjuszki właśnie swiecac cyckami lub ładna buźką a że nolify oglądający strimki to zazwyczaj piwniczaki to wiadomo jakim sie to powodzeniem cieszyło i kto dostawał najwięcej donejtow i agencji. Nie ma co się obrażać i przejmować, tak to niestety wygląda

•  

ja osobiście nie lubię jak dziewczyny grają i streamuja na twitchu, bo zamiast komentować grę lub swoją technikę to ciągle hihihi ale ja jestem niezdara, ojojoj nie udało się. A stuleje dają datki, bo się spuszczaja nad biedna dziewczynką, która nie umie grać.
      @Meara: Tu się zgodzę z Tobą w 100%. Też mnie to niesamowicie denerwuje. W szczególności kobiety z kamerami, które ewidentnie są na twitchu po to, żeby wyglądać, a nie po to, żeby grać. Ale jak widać wielu stulejarzom to pasuje, inaczej takich streamów by nie było.

Niemniej wydaje mi się, że u mnie tego zjawiska nie ma. Najlepszym graczem na świecie nie jestem, ale "hihihi" u mnie nie uświadczysz. :) Nawet @Soviel ostatnio napisał, że kobiet co do zasady na twitchu nie ogląda, ale ze mną robi wyjątek.

+: Adanoss
    •  
      g....0 via Android

0

@Famina kim ty jesteś?

•  

Byla jeszcze ta żeńska stulejka co czytała innym stulejkom bajki xD
      Żal że nikt nie chce słuchać mojego radia i patrzeć jak gram w gry. No smuteg.

•  

@Famina: Jak chcesz żeby Cię ludzie na twitchu oglądali, jak nawet nigdzie nie podasz linka do swojego profilu.

•  

Szanuje twój content, oglądałem Cię nawet przez 2 min, ale mi to jakoś nie podeszło :/

@dziekuje: Dziękuję za opinię. Oczywiście będę próbować dalej, cały czas pracuję na kanałem w chwilach wolnych od pracy. Ciężko być innowacyjnym, bo Twitch jest pełny streamów i niewiele nowego można tu wymyślić. Najlepiej sprzedaje się kontrowersja. Mi szczerze mówiąc nie zależy na pajacowaniu i ogromnej publice. Wolę być sobą, stawiam na chillowe streamy z jazzem i bluesem. Jednemu podejdzie, a innemu nie. Niemniej dziękuję Ci za kilka słów prawdy od Ciebie. Doceniam.

•  

@Famina wirkszosc tych akcji nikogo nie interesuje

•  

gdzie moge Cie posluchac?( ͡° ͜ʖ ͡°)
      @1950M: Wejdź na mój kanał http://twitch.tv/famina_meow i wejdź w zakładkę filmy

•  

@Famina: WykopFM, nie zapomnę tego nigdy. Wieczory z muzyką, 30 ton, czytanie bajek.
      Łezka się zakręciła.

•  

lol kim Ty wgle jesteś xD pierwszy raz widzę ogółem
      @Cytrynowe_Ananasy: LOL a Ty kim jesteś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

kiedy robisz strimy i jaki link? Wpadnę wspierać jak będę miał możliwość

@TheRazorek: Szczerze mówiąc, to nie sądziłam, że moje żale z nocnej wejdą do gorących, więc szczegółów nie pisalam. Streamuję zazwyczaj wieczorami, popołudniami. Nie mam stałej pory, bo pracę mam nieregularną. http://twitch.tv/famina_meow . Zrobiłam też spamlisty i wołam na wykopie przed każdym streamem: https://mirkolisty.pvu.pl/list/n4fzI957uG3cTwKA

•  

@Famina Jak masz miły głos, zrób ASMRwykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Famina: Dobrze sprzedaje się skillowy content, ale to wymaga czasu i odpowiedniego podejścia do tematu. Kamerka może by pomogła zdobyć Ci paru widzów, ale pewnie nie chcesz na tym bazować.
      Generalnie to co musisz zrobić żeby zaistnieć to po po prostu chwycić hype w początkowym stadium raczkowania danej gry. Pokazał to minecraft, cs, Pubg czy nawet ten Fortnite. Bądź na bierząco z nowymi grami.

•  

patrzcie na mnie, a nie na nich
      @Famina:

•  

@Famina Sory Famino, ale mimo że lubiłem twoje audycje na radyjku to o Twichu nie słyszałem, chyba trochę średnio wyszła ta promocja. Poza tym zależy ci na patologicznym spędzie?

•  

@Muka_: Dzięki, że chciało Ci się poświęcić chwilę i napisać dłuższą opinię. Streamować zaczęłam miesiąc temu, więc na pewno dużo rzeczy jest do poprawki i wiele pomysłów do zaimplementowania. Codziennie zastanawiam się co zrobić, żeby stream jakoś się wyróżniał, ale żeby nie było to pajacowanie. Nie jest to łatwe, bo chciałabym utrzymać jakiś poziom kultury i chillu, a jak wiadomo takie rzeczy sprzedają się najmniej. Jako widz na twitchu myślałam, że to wszystko jakieś takie łatwiejsze. Zawsze w myślach ocenialam streamerów tak jak Ty teraz oceniłeś mnie. Niestety jak przyszło co do czego, to nie jest łatwo być interesującym przez 4h streama. :)

stałego widza nie przyciąga nagroda a treść.
      Tu się z Tobą nie zgodzę. Widzów zdobywasz tym, że w ten czy inny sposób mówisz o sobie. Rozdawanie nagród to jest forma reklamy, zawsze jakiś mały procent osób wejdzie streama na dłuższą chwilę.

•  

no i? Trzeba bylo schlac sie i wtedy prowadzic tego streama, to bys ludzie sluchali.
      @deadboy: Jeśli taki kontent Cię zadowala, to nie mam dla Ciebie dobrej wiadomości.

+: M..._
    •  

no i? Trzeba bylo schlac sie i wtedy prowadzic tego streama, to bys ludzie sluchali.
      @plastic11: Tęsknię trochę za radiem. Padło, bo na wykopie kultura się nie sprzedaje.

•  

@Famina: stwierdzilem tylko, ze Twoj kontet mogl byc nudny, stad male zainteresowanie. Sam sobie nie wyobrazam sluchania czegos takiego, bo to strata czasu

•  

jakby co to masz moje propsy. :) szanuję mocno
      @oddawaj_kasztana: Dziękuję. Zawsze miło kilka serdecznych słów przeczytać. :)

•  

@Famina: Szczerze życzę Ci powodzenia z całego serca, ale posłuchaj też trochę Mirków którzy naprawdę dobrze Ci radzą. Niektóre komentarze są dosyć dosadne, ale podsumowują dokładnie dlaczego Ci nie idzie i dlaczego nie ma szansy na to że kiedyś wyjdzie jeśli nic nie zmienisz. Nie obwiniaj o swoje niepowodzenie patostrimów czy cholera wie czego jeszcze, bo gdyby ich nie było również szło by Ci tak samo - czyli nijak. Nie kupuj też widzów na siłę, bo to aż koli w oczy

Rozdajo 3 kody na bon 10zł na pizzaportal. Wy dajecie mi followy na tłiczu ja się nimi jaram

Jeśli chcesz robić to co lubisz to rób to, ale nie licz że inni będą się tym zachwycać jeśli im się nie podoba. A jeśli chcesz atencji to rób to czego widzowie od Ciebie oczekują.

•  

Komentarz usunięty przez autora wpisu

•  

@Famina: rozumiem twoje żale ale dla niektórych patrzenie jak inni grają w gry i to komentują jest na tym samym poziomie co oglądanie patostremow . Taka sama strata czasu

•  

@Famina: myslisz, ze ten przyrost uzytkownikow vikop.ru to elita spoleczenstwa? xD Teraz ten portal jest patostreamem ;(

•  

@Famina: dzięki wielkie będę lurkować jak będą strimy ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko zrób dobrą minę do złej gry jak będę krzyczał na czacie

•  

@Famina: Gierki jakoś mnie nie interesują, ale chętnie posłuchałbym Cię znowu w jakiejś jazzowej audycji
      Patrostreamy jeszcze istnieją?

•  

@Famina: Rob swoje konsekwentnie a w koncu osiagniesz wieksza widownie. :) Pomysl nad jakimis innowacjami, nad czyms oryginalnym co moglabys wporwadzic do strimow.
      I zdecyduj sie czy celujesz z contentem do szerszej widowni czy raczej do polskiej i wybierz jeden jezyk do gadania na lajvach. Ode mnie wskazowka: uzywaj raczej ojczystego jezyka, ktorym poslugujesz sie na codzien ktory znasz od dziecka. bo gdy np. sie wkurzysz i krzyczysz po polsku, brzmi to naturalnie, czuc w tym naturalne emocje. a krzyczac "fuck" no to takie troche sztuczne mi sie wydaje.... Ale to moj punkt widzenia. Ja lubie naturalnosc. I jesli ogladam zagranicznych jutuberow to tylko jesli uzywaja swojego jezyka.
      Zycze Ci wszystkiego najlepszego w karierze jutuberki :) Ja niestety nie jestem fanem ogladania jak ktos gra. Bo to dla mnie troche tak jakby kumpel zaprosil Cie na chate pograc w gierki ale gra tylko on a Ty siedzisz i ogladasz. Bez sensu. Wole popykac sam i ewentualnie podrzec ryja na teamspeaku z kumplami :)
      A juz tak ogolem do kazdego: mysle ze w internecie powinno byc miejsce i na patostrimy i na gameplaye i an reszte contentu.

•  

@Famina: Daj link do twojego twitch chętnie wpadnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Krx_S: wrzucila wyzej poza tym ma na swoim profilu.

•  

Nie gadaj głupot. Dawaj link do twitcha
      daj link do streamu to obejrzę jak jakaś fajna gra
      jak się nazywasz na twitch
      Daj link do twojego twitch chętnie wpadnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Jak chcesz żeby Cię ludzie na twitchu oglądali, jak nawet nigdzie nie podasz linka do swojego profilu.

@chrominancja: @Wi3rzbek: @Artimeges: @january69: @Mave: Szczerze mówiąc, to nie spodziewałam się, że jakiś tam wpis z nocnej zmiany wpadnie do gorących, ot takie przemyślenia swoje napisałam. Link http://twitch.tv/famina_meow - jest on też w moim profilu jak i w moich ostatnich wpisach. Dziękuję za zainteresowanie.

nawet nie wiedziałem że robisz stream. Oglądałbym. Daj znać pod czym czekać na znaki od Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      @Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: Można zapisać się na spamlisty (można też wypisać się w dowolnym momencie), wołam na każdego streama na mirko: https://mirkolisty.pvu.pl/list/n4fzI957uG3cTwKA ;)

•  

@Famina: Nie zniechęcaj się odpadami społecznymi. Nie znam się i nie wiem co to twich ani strim ale wydajesz się przyjemną osobą a takich tutaj potrzeba.

•  

@Famina znam to, ja prawie 11 lat na wykopie, na kanale staram się robić w miarę ciekawy kontent - niemal zero zainteresowania. Wrzucę na wykopalisko - zakop za spam i tezy, że konto założone dla promowania kanału. Wrzucę w Mirko - 5 plusów. #gorzkiezale

Patol jebnie matce i staje się idolem. (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Ty masz dobrze, możesz chociaż cycki pokazać ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@Famina: Wiekszosc tworcow youtubowego albo twitchowego contentu przechodzi przez miesiace posuchy i ~20 widzow. I kazdy z nich mowi to samo - trzeba wbrew wszelkiej logice cisnac dalej - jesli bedziesz z zaangazowaniem robic solidny content wystarczajaco dlugo, to znajdzie sie w koncu publika.

A patostreamów nawet nie komentuje. Nowa fala wykopu od kilku lat zalewa tym rakiem wszystko i widac po wpisach jacy ludzie je ogladaja. Nie chcialabys zeby to byla twoja publika. Serio.

•  

@Famina daj link do twitcha kobieto a nie

•  

@Famina: stream bez kamerki to serio lipa
      na cholere gapić się jak ktoś gra ;/

+: rskkk
    •  

@Famina: To jest uniwersalne podsumowanie social mediów.

Mogę się starać jak nie wiem co, wrzucać foty dopracowane w najmniejszym detalu, z ciekawym opisem, informacją, historią czy coś takiego. Darmowe, do użytku komercyjnego, w pełnej rozdzielczości, bla bla bla... I tak wygra śmieszny kot albo instagramerka, która wrzuciła 2344877633 zdjęć układanek z modnymi kosmetykami albo swoje selfie (✌ ゚ ∀ ゚)☞

•  

@Famina: ja poproszem link do twitcha, chętnie popatrzę co się tam wyrabia :)
      No i nie przejmuj się, to, że większość coś wybrała, to nie znaczy, że jest lepsze czy fajniejsze.

Ja tam mam wszystkie te patostreamy i inne magicale na czarnej liście odkąd zainteresowało się tym więcej niż 5 osób na wykopie xD

•  

Lubisz grać w gry, lubisz przemawiać do mikrofonu i głos masz miły.

@Famina: a może zaproponuj cokolwiek ciekawego? Bo kompletnie nie widzę powodu, żeby słuchać czy oglądać jak ktoś gra w grę. Trudno mi sobie coś mniej produktywnego wyobrazić.

•  
      S..........l

0

@Famina: Niestety chamówa rządzi. Może wina to wieku użytkowników? Nie wiem. Ale mnie lvl 25 już patostreamy nie interesują, nawet nigdy nie widziałem tego. Ale wiem, że patola z tego chyba hajs trzepie.

•  

@Famina Twitch bez kamerki? Xd

•  

@Famina: Powiem dosadnie. Po co ktokolwiek miałby oglądać takie gówno? Poważnie. Spróbuj sobie obejrzeć swój stream i się przy tym nie zanudzić. Takich jak Ty jest miliony.

•  

@Famina pierwsze słyszę o streamach ;( wpadlbym popatrzeć ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@Dambibi: przypominam. Ona ma konto na wykopie XD

+: Dambibi
    •  

Oglądam streamy od @Famina i wcale nie przeszkadza mi brak kamery ani fakt że gra w grę której po prostu nie lubię. Trafiłem przypadkiem przez wpis na mirko i jakoś spodobał mi się cały jej content, jest fajny kontakt z widzami, gra wg. mnie na bardzo wysokim poziomie a przy tym świetny głos... już nie wspominając o wplatająch się w słowa hasełkach z Wykopu.

Ale stulejmany wspaniałe to oczywiście muszą pokazać że w tych piwnicach jednak ktoś życie, próbują być śmieszni i plują jadem. A przecież to bardzo dobry stream, bez udawania że się umie grać, bez cycków (od tego jest PornHub) na pół ekranu i bez wścibskiego reklamowania.
      Wstydzę się czasem za mirasy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@Famina: nie łam się Mirabelka, zapodaj link do twitcha to chętnie wpadnę się przywitać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: ok, juz mam :)

•  

@Famina: Wywołany do tablicy podam Ci parę rzeczy na które ja wpadłem oglądając Twój stream

Nie trzymaj swojego streama pod kloszem wykopowego humoru. Zmień nazwę waluty ze !stulejki na coś innego. Np. miecze albo coś co się kojarzy z kotami, pazurki, mleczko, cokolwiek. Ja nawet jako obywatel wykopu od ponad 4 lat znajduję to jako coś trochę spierdolonego, a co dopiero ktoś spoza wykopu kto trafi na Twój stream przypadkiem. Może uznać że kpisz z widzów, nie zrozumie tego czemu zbiera akurat stulejki. Szczególnie że nigdy nie spotkałem jeszcze kanału gdzie tą walutę można tak fajnie wykorzystać.

Zdecyduj się w jakim języku chcesz prowadzić swój stream. W tym momencie trzymasz dwie sroki za ogon. Celujesz zbyt wysoko jak na początkującą streamerkę, wystarczy że wspomnę tutaj przykład Shusheja, laureata pierwszego turnieju w League of Legends. Był on mega popularny w społeczności po tym jak razem z Fnatic stanął na podium turnieju wieńczącego pierwszy sezon. Zachłysnąwszy się ową postanowił prowadzić swój stream po Angielsku. LEGENDA LoL bardzo szybko stoczyła się pod metr mułu i dzisiaj jak już odpali streama ma chyba ze 30 widzów a co dopiero początkująca dziewczyna, która do zaoferowania ma jedynie swój urok osobisty, nie ma fejmu ani topowego skila w grze.

Jeśli chodzi o promocję. Masz teraz do rozdania około 20 gierek, już na starcie jako różowy masz łatwiej bo dostajesz gry za friko. Nie wiem z czego to wynika, może z natury mężczyzn, z chęci przypodobania się a może liczą na loda wdzięczności? Mnie nie pytaj ale rozmieniasz ten zasób na drobne. Ustanawiaj cele. Np. na partnerstwo rozdasz 5 gier, 100 subów kolejne 5, donate goal na kartę graficzną spełniony? Kolejne 5. Nie wspominam już nawet o Destiny 2 (którego jestem laureatem ;) ). Tutaj tytuł powinien figurować w tytule streama wraz z datą rozdania przez jakieś dwa tygodnie + ogłoszenia na FB i wypok (przy okazji wołania na streama). Zaraz cebula by się zleciała, cebula potrzebna do tego żeby Twój numerek był większy niż 90% procent tygodniowych streamerów z ambicjami. Masz potencjał... jak każdy inny, nie każdy umie go właściwie ukierunkować i niestety potrzeba trochę wyrachowania. Dobrym przykładem jest CohCarnage o którym może coś skrobnę jak mi się będzie chciało. W tym momencie oddajesz gry za friko. Nic z tego nie masz.

Pozdrawiam,
      Wariat Mordeczka Samobójca.

•  

ej, @soplowy chodź tu, #wykopfm wspominajo.

@Famina: w sumie dobrze że streamujesz bez kamerki, bo mirki albo by się śliniły albo wysłały SMS o treści famina na fundacje tvn nie jesteś sam xD

•  

@Famina Nawet nie widziałem że prowadzisz jakiś stream. Dej libk bo jestem leniwa bulwa ヽ( ͠°෴ °)ノ

•  

@Famina: Smutne pepe. Nie przejmuj się, ludzi oglądających patostreamy powinno się wrzucać do klatek dla wrestlerów i wrzucać tam ruskich dresiarzy z nimi. Potem powinno się lać tam wódkę i leczyć autyzm metodami madek.

•  

@Famina: Robienie treści, które nie są patostreamem, nie powoduje automatycznie, że te treści są wartościowe. Nikt nie podkłada ci kłód po nogi, serio. To, że są ludzie, którzy oglądaja patostreamy, to nie oznacza, że na Wykopie nie ma innej widowni. Ona jest, ale widocznie jej nie zainteresowałaś. Skoro nie zainteresowałaś, to trzeba coś zmienić.

Ja ci dobrze życzę. Powodzenia!

•  

@Famina jaki nick na twitch? Nie wiedziałem, że mirabelka streamuje...

•  

•  

@Famina: a dam followka :D
      Poza tym, to ciesz się że te patusy nie zaglądają na strim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Famina: btw Ciesze się że więcej się udzielasz na mirko :)

zresztą jak ma ktoś oglądać Twój kanał jak oglądających nazywasz stulejkami?
      może to jakoś zmień na bardziej śmieszną a mniej obraźliwą nazwę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Famina nie przejmuj się Faminka, ja lubię Twojego streama (。◕‿‿◕。)

pokaż spoiler ! Meow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

2. próbuj stalkować faminę na yt, wpisanie famina wykop wyświetla https://www.youtube.com/watch?v=G6tBsRDamvI

@ntskj: dobry rak ja pierdole XD

•  

Dobra odpaliłem pierwszy lepszy filmik https://www.twitch.tv/videos/283704175 i gadasz po angielku, a sama gra jest nudna.

•  

ojej, nie mam atencji, więc napisze na wykopie że nie mam atencji, żeby dostać trochę atencji #wykop

•  

@Famina Jestem na twitchu jako widz od praktycznie samego początku, a i Justin.tv liznąłem.Wlazłem do Ciebie i Parę uwag.

0) Coś co mnie irytuje najmocniej. Jesteś w kategorii polskiego twitcha a gadasz po angielsku. Priorytetem dla Ciebie jest EN/PL a powinno być raczej PL/EN. Chcesz gadać po angielsku, zmień kategorię jezykową.
      1) Grasz w fortnite - mega nudną grę do oglądania. Multiplayery są najchętniej oglądane u dużych streamerów, którzy albo mają dużo charyzmy, albo mega skilla.
      2) Ludzie szukający mniejszych streamów albo sami grają w fortnite/overwatch/pubg/cs:go i nie mają ochoty już przez to oglądać, albo nie szukają tego typu gier, bo wtedy by sobie po prostu wleźli na większy stream i voila
      3) masz przeszło 20 widzów na moment jak sprawdzałem, nie zdajesz sobie sprawy ale to ogromna ilość dla małego streamera. Większość małych ma 0-10 widzów przez parę lat streamowania, a potem umiera śmiercią naturalną streamera - nudzi im się ta zabawa.
      4) Coś czego nie lubię - pasek donejtów. Już uzbierałaś więcej niż pół polskiego twitcha razem wzięte.

Podsumowując:
      Masz za wysokie oczekiwania i wydaje Ci się, że jak coś osiągasz w jednej dziedzinie to automatycznie ma znaczyć sukces w innej. Tak nie jest.

Jako twitchowy widz szukający te 6.5 roku wyłącznie małych ciekawych streamów mogę powiedzieć, że gry fabularne, rogue like, karcianki i wyścigi to lepsza droga.

I tak masz bardzo dużego 'małego' streama.

•  

@Famina: Twoje streamy są nudne, nie rozumiem czego oczekujesz.

•  
      s.......a

+5

@Famina: Widzę, że właśnie streamujesz.

1. Po co mówisz po angielsku? Masz o wiele większą konkurencję, poza tym reklamujesz się na polskiej stronie.
      2. Czemu nie masz włączonej kamerki? Jak chcesz złapać kontakt z widzami? Ze znanych streamerów co nie używają kamerki kojarzę tylko Gosu z lola (bodajże najlepsza Vayne świata?), pewnie KILKU się jeszcze znajdzie.
      3. Zmień muzykę.
      4. Nie masz skilla.
      5. Jak nie masz skilla to rób dymy - a to też trzeba umieć.
      6. Znasz jakichś większych streamerów co mogą dać Ci hosta?
      7. Udzielasz się aktywnie w różnych wydarzeniach e-sportowych, prowadzisz może jakiś oryginalny kanał na YT? - pytanie retoryczne.

Generalnie nie widzę tu potencjału do szerszej widowni. Nie dostarczasz rozrywki, nie masz kontaktu z czatem (masz chociaż dwa monitory czy walisz alt tab?), nie umiesz grać na wystarczającym poziomie, niczym się nie wyróżniasz.

•  

@Famina: Nikt o Tobie nie wie. Pomijając sam fakt, że nie mam pojęcia jakie jest zapotrzebowanie na oglądanie streamów z grania wśród odbiorców z wypoku.
      Z tego co przejrzałem reklamujesz się tylko za pomocą "rozdajo". Twoje rozdajo zyskują w maksymalnie kilkadziesiąt plusów. Innymi słowy - Twoja reklama trafia do garstki użytkowników. Poszczególne streamy publikujesz na tagu o zasięgu 13 osób.

Problem nie w tym, że ludzie oglądają patoli zamiast Twojego kanału. Zakładam, że to nieco inny profil odbiorcy. A Ty moim zdaniem po prostu nie trafiasz do swojego.

Nie krytykuję, zwracam uwagę tylko na - zdaniem przeciętnego kanapowca - słabe strony. Powodzenia :)

•  

@Famina może jesteś nudna, albo nie masz skilla w grach w które grasz, więc bez kamerki nie ma atencji, już pomijam że nie będziesz miała od razu miliona widzów

•  

@Famina: Inteligentny człowiek robi coś tak, żeby działało, jak chcesz robić z siebie męczennika i ostatni bastion "kulturki" to brawo.

•  

Niech ktoś miły poda linka do wykopowego discorda na pw

•  

@Famina: jestes najgorszym typem wykopka, obrazasz ludzi bo nie oglądają twojego chujowego i nudnego strima tylko inne strimy XD i do tego 1000k plusow od jebanych przegrywow. X D X D

•  

pewnie jal byś wywaliła dekolt do pępka i wypomalowany ryjec do kamerki to by było xD
      @Dambibi:

No i to jest smutne. Tylko taki chłam się dziś sprzedaje.
      @Famina: ej ej, ale dekolt to nie jakiś chłam!

•  

Organizuj z innymi mirkami wspólne nauki języków obcych.

@Famina: serio było coś takiego? nigdy nie słyszałem...

•  

@Famina A i jeszcze jedno, rozdawnictwo to najgorszy i parszywy sposób zdobywania widzów. Skończysz rozdawać, skończą się widzowie.

•  

@Famina: O ile jeszcze prowadzenia radia czy innych tego typu akcji rozumiem to przecież oglądanie jak grasz czy innych gameplayów to równie niski typ rozrywki co bycie widzem patostreamów. Obie treści równie niskich lotów.

•  

skill w grze jako tako,
      "Stream bez kamerki, nawet nie oglądam."

@Famina: ale wiesz, że różowych nie ogląda się dla kontentu jaki robią... chyba, że jest się inną różową.
      Niestety laski, które szczują cycem spierdoxów rozwydrzyły ich tak, że już nie wystarczy być żeby zgarniać atencje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Famina: Pamiętam jakąś aferę że komuś "ukradłaś" radio, jak to się skończyło w końcu? ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@Famina: uuu, problem, bo twój kątent się na sprzedaje...( ͡° ͜ʖ ͡°) No i? Ale spoko, wpadłaś w gorące to pewnie opłaciło ci się to pisanie.

•  

@perdoo-pedro: podasz discord wykopowy? Może będzie tam wyższy poziom ;)

•  

@Famina: A nie myślałaś może o jakimś kanale na Youtube? Nie każdy lubi oglądać streamy z grania (np. ja), ale masz bardzo przyjemny głos, którego fajnie się słucha i chętnie oglądałbym Twoje vlogi. Mogłyby być nawet o tematyce muzycznej, mówię to jako stary słuchacz Wykop FM i RWM FM, a także fan Twoich bluesowo-jazzowych (i nie tylko) audycji. Chyba nie ma w Polsce Youtubera, który poruszałby taką tematykę. Mogłabyś być pierwsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler Myślałem by samemu coś takiego stworzyć, ale nie mam dobrej dykcji i radiowego głosu. Na razie wystaczy mi pisanie o ciekawych coverach na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Famina: imo nie ma sensu streamować na twitchu bez kamerki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

•  

@Famina: Pamiętam jakąś aferę że komuś "ukradłaś" radio, jak to się skończyło w końcu? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@fantastyczny_pan_lis xD

•  

@Famina: to pewnie dlatego że zwyczajnie przynudzasz, a to że prowadziłaś audycje/stream nie znaczy że potrafisz to robić dobrze xD

•  

@Famina: dodatkowo brak zdecydowania odnośnie języka transmisji jest kolejnym powodem czemu te streamy ogląda się zwyczajnie słabo.

•  

0) Coś co mnie irytuje najmocniej. Jesteś w kategorii polskiego twitcha a gadasz po angielsku. Priorytetem dla Ciebie jest EN/PL a powinno być raczej PL/EN. Chcesz gadać po angielsku, zmień kategorię jezykową.
      @silence333: Dziękuję za konstruktywny komentarz. Język streama mam ustawiony na angielski, ale mam też ustawioną społeczność "polskie_strumyki", więc wydaje mi się, że to dobry konsensus.

1) Grasz w fortnite - mega nudną grę do oglądania. Multiplayery są najchętniej oglądane u dużych streamerów, którzy albo mają dużo charyzmy, albo mega skilla.

W Fortnite gram, bo go bardzo lubię. Wydaje mi się, że pojęcie "nudnej gry" jest dosyć względne. Jednemu podobają się takie gry, a innemu inne. Wszystkim w tej kwestii nie dogodzę. Fortnite jest grą uniwersalną do oglądania, bo nie trzeba w nią grać, żeby ją rozumieć.

3) masz przeszło 20 widzów na moment jak sprawdzałem, nie zdajesz sobie sprawy ale to ogromna ilość dla małego streamera. Większość małych ma 0-10 widzów przez parę lat streamowania, a potem umiera śmiercią naturalną streamera - nudzi im się ta zabawa.

Teraz miałam taką ilość przez dzisiejszy wykop efekt. Zazwyczaj mam 0-10 widzów.

4) Coś czego nie lubię - pasek donejtów. Już uzbierałaś więcej niż pół polskiego twitcha razem wzięte.

Pasek donejtów jest po to, żeby ludzie wiedzieli na co idą ich pieniądze - na rozwój streama, a nie na głupoty.

Masz za wysokie oczekiwania i wydaje Ci się, że jak coś osiągasz w jednej dziedzinie to automatycznie ma znaczyć sukces w innej. Tak nie jest.

Warto mieć marzenia i ambicje, bez tego nie da się nic osiągnąć.

Jako twitchowy widz szukający te 6.5 roku wyłącznie małych ciekawych streamów mogę powiedzieć, że gry fabularne, rogue like, karcianki i wyścigi to lepsza droga.

Tak jak wyżej, każdy lubi inne gry. Ja przez kilka lat na twitchu oglądałam H1Z1, PUBG, Fortnite. Jak w końcu zakupię lepszy sprzęt, to będę grać w inne gry również. Póki co Fortnite sprawia mi przyjemność i jest uniwersalną grą do oglądania dla każdego.

I tak masz bardzo dużego 'małego' streama.

Dziękuję Ci za Twoją opinię, mimo iż się w paru kwestiach nie zgadzamy, to miło, że poświęciłeś chwilę, by napisać swoją opinię. :)

•  

@Famina tu sami freethinkerzy czego się spodziewać xD

•  

@Famina: Ja na twitchu np zbieram na godne życie mojego kota i kebsy. I co...? Życiowe ameby jedzą moje kebsy i ich szczury i wszy mają bardziej godne życie niż moj kot.

•  

1. Po co mówisz po angielsku? Masz o wiele większą konkurencję, poza tym reklamujesz się na polskiej stronie.

Reklamuję się nie tylko na polskich stronach. Stream po angielsku, to o wiele większa konkurencja, ale i o wiele większy zasięg.

2. Czemu nie masz włączonej kamerki? Jak chcesz złapać kontakt z widzami? Ze znanych streamerów co nie używają kamerki kojarzę tylko Gosu z lola (bodajże najlepsza Vayne świata?), pewnie KILKU się jeszcze znajdzie.
      Póki co, to chyba brak odwagi, streamuję około miesiąca, pewnie prędzej czy później jakaś mała kamerka się pojawi na ekranie, żeby widzowie mieli ze mną lepszy kontakt.

3. Zmień muzykę.

Nie zmienię, zdecydowanie uwielbiam klimaty typu blues, jazz, swing, electroswing, funk itp. Jedynym rozwiązaniem, które zadowoliłoby wszystkich, to brak muzyki, bo wiadomo, że każdy ma swoje gusta i guściki.

4. Nie masz skilla.

Zdecydowanie w ciągu miesiąca streamowania mój skil znacznie podskoczył. Póki co mój słaby komputer też mi nie pomaga, input lagi i przycinanie gierki od czasu do czasu. Orłem w tej grze nie jestem, ale progres jest.

5. Jak nie masz skilla to rób dymy - a to też trzeba umieć.

Nie chciałabym pajacować na siłę, może jak będzie kamerką, to będzie lepsza interkacja z widzami i będę mogła wyrazić więcej eksprescji w trakcie streama.

6. Znasz jakichś większych streamerów co mogą dać Ci hosta?

Niezbyt niestety, znam kilku streamerów, których regularnie odwiedzałam i wspierałam, ale jak to zwykle bywa jak przychodzi co do czego, to nie chcą dać hosta. No i spoko, ich stream, ich zasady. Jedni streamerzy dają chętnie, inni ni chuja.

7. Udzielasz się aktywnie w różnych wydarzeniach e-sportowych, prowadzisz może jakiś oryginalny kanał na YT? - pytanie retoryczne.

Udzielam się na różnych serwerach discord z różnych gier i tam o ile się da też się reklamuję.

Generalnie nie widzę tu potencjału do szerszej widowni. Nie dostarczasz rozrywki, nie masz kontaktu z czatem (masz chociaż dwa monitory czy walisz alt tab?), nie umiesz grać na wystarczającym poziomie, niczym się nie wyróżniasz.

@syndiabla: Streamuję miesiąc dopiero, więc ten werdykt może być nieco za wcześnie wydany. Niemniej dziękuję za Twój komentarz i za konstruktywną opinię.

•  

@Famina: obiektywnie to nuda, głos przyjemny ale dla mnie ekstrawertyka stream do zasypiania - tak robiłem xD
      Imo wolę lothara w pracy obejrzeć.

•  

@Myszoskocznia: Lothar streamuje od samego rana zawsze, więc to duża zaleta u niego. Ale dla mnie jego stream jest taki bezuczuciowy. Skill ma przyzwoity, gra raczej ostrożnie niż szalenie. Zastanawiam się cały czas co ludzi do niego przyciąga? Bo ja go czasem oglądam rano w pracy, bo o tej godzienie nie ma wielkiego wyboru. Ale mnie jakoś mocno do siebie nie przekonuje.

•  

@Famina: kultura, niezły akcent, mini akcent pajacerki dla smaku bez przesady

•  

Było tak wykop? Chętnie bym słuchał jakiegoś radia :( streamów nie oglądam, wymagają uwagi, dla mnie strata czasu ,_,

•  

OD MISIONCA STRIMUJE I MNIKT MNIE NIE OGLONDA ( ͡° ʖ̯ ͡°)

GDZIE DONEJTY WY KURWY!

•  

@Famina: Chlip, dajcie mi wyświetlenia.
      Pewnych rzeczy nie zmienicie, szanowni "twórcy", więc albo się przyzwyczajcie albo przestańcie płakać.

Patostreamy dla przeciętnego dorosłego widza mogą być rakiem, ale dla nieletnich są pożywką, młodocianych na pewno jest więcej w internecie niż tych dorosłych.

P.S. bycie normalną dziewczyną nei sprawia, że nagle ludzie zlecą oglądać się twoje streamy, więc w ogóle po co to wymieniać? To jakiś ficzer streama, że host ma jajniki?

źródło: s3.envato.com

•  

@Famina: jak,gras w insu to bede ogladał ^^ a nawet i zagram z Tobą.

•  

@Famina uwolnij karpia ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@Hannahalla: hehe, to "słynne 30 Ton" :D

•  

@Famina: Pokaż buzię bez tego nie można odnieść sukcesu.

•  

@perdoo-pedro: Hej, dasz link do tego wypokowego discorda?

•  

@Kordian_ziom: parę komentarzy wyżej podałem, sprawdź :)

•  

@perdoo-pedro: Ach, akurat tuż nad nim się poddałem przy scrollowaniu xD Dzięki

•  

@Famina: Zbyt roszczeniowo podchodzisz do tematu. Strimując masz przede wszystkim dobrze się bawić, jeśli już po miesiącu czujesz, że nie ma to sensu, że 10 widzów to za mało, to trochę średnio. Takie "uroki" bycia małym strimerem - należy konsekwentnie robić swoje i dobrze się przy tym bawić, a kiedyś przy odrobinie szczęścia i samozaparcia może coś zaskoczy.

Pro tipy od innego undergroundowego (xD) strimera:
      - rozdawanie kluczy, to nie jest dobry pomysł (dobrego widza nie "kupisz"),
      - strimowanie najpopularniejszej gry, w najpopularniejszym języku, w takich godzinach jak wszyscy, to nie jest dobry pomysł,
      - cel donejtów na layout'cie w trakcie gry, za szybko, za szybko (widzowie w większości tego nie lubią - tłumaczysz się transparentnością, a obstawiam, że przeciętna osoba odbierze to jako pazerność),
      - reklamowanie się u innych strimerów / proszenie o hosty, to nie jest dobry pomysł (jak ktoś chce, podoba mu się to co robisz, to dostaniesz kiedy się tego najmniej spodziewasz),
      - wspominasz o muzyce, że taką lubisz i trudno - złe podejście, czasem trzeba wykazać się elastycznością (z umiarem ofc).
      - kamerkę lepiej mieć niż nie mieć - też kiedyś chciałem być tajemniczy i samym głosem powalczyć, ale nie ma się co męczyć - przeciętnie jeśli ktoś nie widzi twarzy, to od razu wychodzi ze strimka, drugi check to komentarz, jeżeli ktoś wejdzie i przez 10-30 sekund nie usłyszy żadnego słowa, to też wyjdzie,
      - różowym łatwiej zacząć (ze względu na specyfikę widowni ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale wydaje się, że ciężej osiągnąć "wspaniałość", co często bezpośrednio wynika z podejścia "mi się należy".

Mając na uwadze wszystkie powyższe rzeczy twoje aktualne statystyki bardzo dobrze rokują. Przypuszczalnie jak tu już parę osób wspomniało i tak masz lepiej niż 99% osób próbujących strimować. Zweryfikuj swoje podejście, ustal sobie realne cele i dąż do nich. Ignoruj hejterów, ale pamiętaj, że nie każda krytyka to hejt. Powodzenia w dalszej zabawie!

•  

- rozdawanie kluczy, to nie jest dobry pomysł (dobrego widza nie "kupisz"),

To jest bardziej nagroda dla tych, którzy mnie oglądają, bo żeby wziąć udział w losowaniu, to trzeba zebierać walutę podczas oglądania streama.

- strimowanie najpopularniejszej gry, w najpopularniejszym języku, w takich godzinach jak wszyscy, to nie jest dobry pomysł,

Racja. Postaram się przerzucić na poranne godziny na tyle na ile praca będzie mi na to pozwalać.

- cel donejtów na layout'cie w trakcie gry, za szybko, za szybko (widzowie w większości tego nie lubią - tłumaczysz się transparentnością, a obstawiam, że przeciętna osoba odbierze to jako pazerność),

Wydawało mi się, że podawanie uczciwej informacji na co pójdą pieniądze jest dobrym podejściem do sprawy. Przez długi czas nie miałam tego paska, widzowie sami zaproponowali bym dodała. Więc pewnie różni ludzie różnie to odbierają. Mam więc mieszane uczucia w tej sprawie. Mogę pasek usunąć i pod streamem napisać na co idą pieniądze.

- reklamowanie się u innych strimerów / proszenie o hosty, to nie jest dobry pomysł (jak ktoś chce, podoba mu się to co robisz, to dostaniesz kiedy się tego najmniej spodziewasz),

Tak naprawdę to jednego streamera, którego oglądam i wspieram od 1,5 roku poprosiłam o hosta. Odmówił, ok jego sprawa.

- wspominasz o muzyce, że taką lubisz i trudno - złe podejście, czasem trzeba wykazać się elastycznością (z umiarem ofc).

Z muzyką nigdy się wszystkim nie dogodzi. Każdy lubi co innego. Stream bez muzyki byłby najbardziej uniwersalny, ale jakoś tak dziwnie mi się streamuje bez muzyki w tle. Z radia mam nawyk, by mówić razem z muzyką. ¯(ツ)/¯ Na pewno nie chciałabym robić song requesta, no z tego wychodzi jeden wielki misz-masz. Sama nie mam ochoty słuchać muzyki, która mi nie pasuje.

- kamerkę lepiej mieć niż nie mieć - też kiedyś chciałem być tajemniczy i samym głosem powalczyć, ale nie ma się co męczyć - przeciętnie jeśli ktoś nie widzi twarzy, to od razu wychodzi ze strimka, drugi check to komentarz, jeżeli ktoś wejdzie i przez 10-30 sekund nie usłyszy żadnego słowa, to też wyjdzie,

Zdecydowanie racja. W kamerkę zainwestuję, choć jestem pewna, że będzie mnie to kosztować mentalnie dużo, by się przełamać.

- różowym łatwiej zacząć (ze względu na specyfikę widowni ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale wydaje się, że ciężej osiągnąć "wspaniałość", co często bezpośrednio wynika z podejścia "mi się należy".

Sama nie oglądam kobiecych streamów albo jeszcze nie trafiłam na żaden normalny, gdzie nie byłoby stulejarstwa i kamerki na 20% ekranu. Kobiety brak skilla nadrabiają makijażem i kamerką.

Mając na uwadze wszystkie powyższe rzeczy twoje aktualne statystyki bardzo dobrze rokują. >Przypuszczalnie jak tu już parę osób wspomniało i tak masz lepiej niż 99% osób próbujących strimować. Zweryfikuj swoje podejście, ustal sobie realne cele i dąż do nich. Ignoruj hejterów, ale pamiętaj, że nie każda krytyka to hejt. Powodzenia w dalszej zabawie!

@bandytaz: Tobie również dziękuję za poświęcenie chwili na napisanie swojej opinii. Prześlij mi koniecznie link do swojego kanału. Mam nadzieję, że ze wszystkimi wnioskami, które wyciągnęłam w tego wpisu uda się pójść dalej w dobrym kierunku.

•  

Nie trzymaj swojego streama pod kloszem wykopowego humoru.

Człowiek z wykopu wyjdzie, a wykop a człowieka nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie sądzę by aż tak dużo tego wykopowego humoru było na streamie, ale postaram się trochę to zmienić.

Zmień nazwę waluty ze !stulejki na coś innego.

Tak zrobimy. Trzeba tylko jakaś dobrą angielską nazwę wymyślić.

Zdecyduj się w jakim języku chcesz prowadzić swój stream. W tym momencie trzymasz dwie sroki za ogon. Celujesz zbyt wysoko jak na początkującą streamerkę.

Spójrz na przykład na gościa o nicku LotharHS. Prowadzi angielsko-polskiego streama i się to sprawdza. Jednak zostanę przy tym co jest, jednak postaram się by angielskiego było znacznie więcej niż polskiego. Niemniej jest to ciężkie gdy większość ludzi pisze na czacie po polsku.

Jeśli chodzi o promocję. Masz teraz do rozdania około 20 gierek, już na starcie jako różowy masz łatwiej bo dostajesz gry za friko. (...) Ustanawiaj cele. Np. na partnerstwo rozdasz 5 gier, 100 subów kolejne 5, donate goal na kartę graficzną spełniony? Kolejne 5. Nie wspominam już nawet o Destiny 2 (którego jestem laureatem ;) ). Tutaj tytuł powinien figurować w tytule streama wraz z datą rozdania przez jakieś dwa tygodnie + ogłoszenia na FB i wypok (przy okazji wołania na streama). Zaraz cebula by się zleciała, cebula potrzebna do tego żeby Twój numerek był większy niż 90% procent tygodniowych streamerów z ambicjami.

To jest dobry pomysł. Zrobimy listę celów i listę nagród. Dziękuję za naprawdę świetny pomysł.

@Soviel: Tobie również dziękuję za konstruktywną recenzję.

+: Soviel
    •  

@Famina: jako że wybiło się to do gorących to postanowiłem zajrzeć i własnie obejrzałem pół godziny dzisiejszego streama i zwyczajnie tego nie rozumiem, może jestem za stary ( ͡° ͜ʖ ͡°) Grasz w jakąs gierkę i głównie komentujesz to, co piszą ludzie.

Gdzie w tym jakiś kontent? Nie zauważyłem abyś grała tam z kimś ze streama czy dokonywała innej interakcji.

Nie grasz też jakoś wybitnie ciekawie, przynajmniej z punktu widzenia kompletnej zielonki jak ja, nie chwyta mnie to i po chwili skupiłem sie na tym co mówisz, no ale to takie gadanie o niczym.

Życzę powodzenia jeśli to Cię kręci, ale mnie to nie złapało.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ok, Polska przegra w tym roku konkurs na najbardziej porąbaną akcję powiązaną z kościołem. Malta przebiła.
    Dzieci holują Porsche Boxtera, w którym znajduje się ksiądz xD
    CO XD
    https://www.reddit.com/r/WTF/comments/9whu2v/new_addition_to_catholic_school_sports_day/

#bekazkatoli #neuropa #wtf #katolicyzm
    pokaż całość

odpowiedzi (68)

Mieszkam aktualnie na osiedlu gdzie średnia wieku jest poprodukcyjna, najbardziej wczoraj mnie śmieszyły te osiedlowe babcie, które włóczyły się po osiedlu tak trochę bez sensu i nie za bardzo miały co ze sobą zrobić, stały w takich kupkach koło największego marketu na osiedlu i dyskutowały, to chyba pierwsza taka sytuacja w historii gdzie sklepy nie były czynne i nie trzeba było iść do kościoła. Lekkie odstępstwo od normy i taka starsza osoba już nie wie co się dzieje.
    troche #heheszki #gownowpis
    pokaż całość

odpowiedzi (42)

#witamysie #dziendobry #rozdajo #medycyna

Witaj Wykop.pl,
    nazywam się Kinga Słubianek i jestem przedstawicielką handlową sklepu sklepdlalekarza.pl, jak przystało na wszystkie akcje promocyjne nie wypadałoby zagościć w nowym gronie przychodząc do Was z pustymi rękoma.

Na sam początek organizujemy 2 małe akcje:

1. Pierwsza dla wszystkich, do rozdania mamy jedną męską bluzę medyczna i jedną damską sukienkę.

Wybór koloru, rozmiaru do ustalenia po wygraniu wśród wszystkich plusujących.

2. Druga część rozdajo, zostaje zarezerwowana już tylko dla ludzi z 'branży' - do oddania mamy stetoskop internistyczny - wiemy że wśród tak dużej społeczności, znajdą się zapewne studenci medycyny, stażyści, rezydenci, a może nawet lekarze czy ratownicy. Tak więc, jeśli zaplusujesz ten wpis i komentarz u dołu będziesz miał okazję zgarnąć stetoskop internistyczny Spirit CK.

Zastrzegamy że przy weryfikacji zwycięzcy drugiej części konkursu, poprosimy szczęśliwca o jakiś namacalny dowód że jest związany z branżą medyczną i nie wykorzysta stetoskopu tylko do gry w 'pielęgniarkę i doktora' ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdjęcie z jednym tomem anatomii Bochenka na głowie albo coś w tym stylu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wyłonienie zwycięzców już w tę środę o godz. 18.

Wysyłamy tylko na teren Polski, mamy nadzieję że zagościmy w Waszym gronie na dłużej!

Powodzenia!
    pokaż całość

odpowiedzi (98)