Wpis z mikrobloga

260309 - 209 = 260100

I cyk pierwsze #200km (ʘʘ) Szkoda tylko, że Triban zaczął trzeszczeć w korbie, ale to może z racji wieku - ma już przecież 3 miesiące ¯_(ツ)_/¯

Opalony jestem. Zadowolony też. Staram się przede wszystkim. Cały czas do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykoptribanclub

W tym tygodniu to już 324km!
#rowerowyrownik #100km #200km

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Pobierz dietyloamoniowy - 260309 - 209 = 260100

I cyk pierwsze #200km (ʘ‿ʘ) Szkoda tylko, że...
źródło: comment_3UD9kTKYPCp5ckIrJKYQJ5zquCYTZqMM.jpg
  • 12
@dietyloamoniowy Hih, chciałbym. Dużo jeździłem, ale bez przesady. To taka kwestia odruchu raczej. Skojarzenia właśnie. No i przy tak szerokiej rzece takie niskie wały..., trochę mi nie pasowało. A podobna do Warty w okolicach Warty :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanton7: Jeśli dobrze pamiętam, oficjalnie nie, ale możesz poruszać się po niej rowerem. Chwilę wcześniej (jadąc ze wschodu) kończy się DDR. Praktycznie wszędzie są takie boczne ulice wzdłuż głównych dróg. Jeśli nie masz zakazu wjazdu rowerem (bardzo rzadko się zdarzają) możesz z nich korzystać. Ruch na nich jest praktycznie zerowy, bo korzystają z nich głównie pojazdy rolnicze. Czasami osobówki chociaż na niekóre boczne drogi jest zakaz wjazdu dla osobowek i motocykli.
@dietyloamoniowy Szukam jakiegoś dobrego słowa, żeby pozytywnie to ująć. "Swoboda". Przychodzi mi na myśl takie.
Nie trzeba się rozglądać za dziurami w drodze, nie trzeba nasłuchiwać czy ciężarówka z tyłu zaczyna zwalniać czy wyprzedzi na pełnej prędkości. :)

Dzięki. Miłego szosowania. Tribanki są fajne. :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanton7: Są plusy i minusy. Wszędzie asfalt, ale nie jest dobry jakościowo. Jest strasznie chropowaty i wszędzie jest sporo wybrzuszeń lub wgłębień w poprzeg drogi. Chcą zajechać do sklepu, trzeba wjechać do wioski, a w moim rejonie wszystkie wioski mają dosłownie wszystko z bruku i to baaaardzo dziurawego, także wizyty w sklepie nie należą do przyjemnych i dziwię się, że koła mam jeszcze całe, ale poza tym, to tak, jest dużo
@dietyloamoniowy Czyli jednak nie ma doskonałości. :)
Ja właśnie wróciłem z drogi wzdłuż przełomu Dunajca w Pieninach. Ludzi mnóstwo, ale to miejsce jest śliczne. Natomiast pojechać gdzieś w okolicy.... ścieżki rowerowej jest tylko 5km. Więc niewygody są, ale jeździmy! :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanton7: Szczerze mówiąc mimo tej swobody, która tutaj panuje, zazdroszczę bardzo tego bardziej różnorodnego krajobrazu. Tutaj wszystko wygląda tak samo - pola i morze. Jest zupełnie płasko. Nie narzekam, bo i tak mnie to cieszy, ale ja po prostu uwielbiam góry.