Wpis z mikrobloga

Mam ostatnio trochę wolnego czasu i myślę nad jakimś dorobieniem sobie przy kompie, i tak zastanawiam się nad copywritingiem. Nie uważam się za jakiegoś wybitnego pisarza ale nie znalazłem ciekawszej alternatywy. I pytanie do Mirków, którzy tak dorabiają, zarabiają, jak to wygląda w praktyce, opłaca się brać za to?

#dorabianie #zarabianie #copywriting
  • 5
@Samowski: Jeżeli pisanie przychodzi Ci łatwo i nie siedzisz nad 1k znaków przez godzinę to spoko.

Nie uważam się za jakiegoś wybitnego pisarza


Do pisania precli nie będą Ci potrzebne umiejętności pisarskie Szekspira, więc jeśli chcesz tylko dorobić to spoko.
Nie jest to dobra praca, jeżeli nie lubisz pisać... pisać dużo. No i jest to praca kreatywna, w której często musisz wykazać się erudycją. Poza tym, ja zajmuję się tym zawodowo
@DzikiKon: a poleciłbyś jakieś strony z giełdami dla copywriterów, żeby było w miarę łatwo przebić się początkującemu? Szukałem na necie artykułów na ten temat, tematów na forach i prawdę mówiąc rozbieżność jest spora.
@Samowski: Zawsze możesz założyć jakąś stronę, wrzucić tam przykładowe teksty i ogłaszać się na jakichś allegro czy olx itp. Ale faktycznie, możesz skorzystać z tych portali typu gieldatekstow i zobaczysz jak Ci tam pójdzie. Inna sprawa, że na tych stronkach - z tego co słyszałem - Janusze po prostu szukają frajerów do pisania za pół darmo.