Wpis z mikrobloga

cała prawda o wspaniałych aplikacjach randkowych

tinder: tysiące przesuniętych profii, wiele dni pisania i silenia się na ultrakreatywność, by i tak nie doszło nawet do spotkania
real life: od poznania w ciągu 48 godzin do ruchania - główny minus, że trzeba mieć znajomych, wychodzić do ludzi itp.

nie wiem jak wy to #!$%@? robicie, że przez internet się poznajecie z sukcesem.

#przegryw #zwiazki #tinder #badoo #rozwojosobistyznormikami

źródło obrazka
https://www.wykop.pl/wpis/29961375/rozwojosobistyznormikami-tfwnogf-niebieskiepaski-z/
Pobierz LajfIsBjutiful - cała prawda o wspaniałych aplikacjach randkowych

tinder: tysiące ...
źródło: comment_mwnHHAaHAr6rQt5Q614nRLNVSau9LFw1.jpg
  • 13
proponuj jak najszybciej albo fejsa


@ChoNoTu: nie korzystalam nigdy z tindera, wiec moge nie byc zaznajomiona z przyjetymi tam normami zachowan- ale z jakiej okazji odslanianie nazwiska i swojego zycia komus z kims wymienilo sie kilka zdan na tinderze jest dobrym pomyslem?
Szczegolnie jak ktos ma swoja dzialalnosc albo ogolnie sporo mozna o nim odszukac.

Jeszcze bym sie bala, ze komus nie bedzie pasowac brak checi na spotkanie (a o ile
@analogiczna: wiesz ze takie bycie skrytym i obawy o stalkowanie nie jest normalne, bo podchodzi pod jakąś fobię? W dzisiejszych czasach twoja twarz, dane osobowe, zainteresowania itp to cos czym się handluje w celu znalezienia partnera do prokreacji.. Jesteśmy po prostu towarem(zawsze tak było) i tylko od ciebie zależy czy się sprzedasz czy wolisz się przeterminować. Nawet osoba poznania na żywo może być upierdliwa, myślisz że takie dziewczyny z tysiącami polubien
@LajfIsBjutiful: może jestem mądra, bo udało mi się to(czyli znalezienie partnera) przed czasem, w którym trzeba się dawać prześwietlić dokładnie zanim się pozna osobiście. Ale w innym wypadku liczyłabym, że w końcu trafię na kogoś z podobnym podejściem. Muszą tacy istnieć, ale nie będę robić tych całych eksperymentów społecznych, żeby się o tym przekonać.

Nawet osoba poznania na żywo może być upierdliwa

Moze, ale jesli na pierwszej randce nie poznala nazwiska
Moze, ale jesli na pierwszej randce nie poznala nazwiska i adresu to jednak ma mniejsze szanse na upierdliwosc niz ktos kto dojdzie do tego gdzie mieszkamy i pracujemy, bo dane dalismy praktycznie na talerzu


@analogiczna: jeżeli się nad tym zastanawiasz zawczasu, to już wiadomo że coś jest nie tak :) (no offence xD) też kiedyś tak miałem, nigdzie nie dawałem zdjęć, ani nazwiska , a teraz #!$%@? , w końcu nie
@LajfIsBjutiful: nie uwazam. Nie lubie jak ktos obcy/malo mi znany/ktos z kims od lat nie mam kontaktu grzebie w moim zyciu i niekoniecznie musi miec zle zamiary. A sama nazwalabym to ewentualnie zacofaniem o 10 lat niz, ze jest z kims cos nie tak.
Nie czuje sie wyjatkowym platkiem sniegu.

I podobnie mozna analizowac w druga strone, ze przejscia na facebooka bedzie bardziej wymagal ten, ktorego kobiety ciagle odsuwaja i traktuja