Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #stopcham #polskiedrogi #kierowcy mirki i mirabelki mam pytanie jak znalezc osobnika w bmw gdy idac chodnikiem wyjechal ostro z zakretu, zaciągnal reczny, obrocilo go i wjechal na chodnik, przy odrobinie pecha rozjechalby kogos..z przodu dwoch usmiechnietych sebixow... mam czesc jego blach OPO 211?9 (raczej na pewno bylo OPO 2??19), pod OPO 21119 znajduje mi jakiegos volkswagena takze to nie to, znacie jeszcze jakis sposob na znalezienie takich osobnikow ?
czy zglaszanie takich rzeczy misiakom ma w ogole jakis sens ? ktos juz probowal ?
  • 16
@ScaRRyMaN: gdyby ci rozjechal matke na tym chodniku tez bys takie glupoty pisal ?,
w irlandii po telefonie na policje ze tu jest szaleniec w aucie i podaniu blach wzywali delikwenta na komende a ten dostal mandat bo sie przyznal w trakcie przesluchania, true story irlandka zglosila polskiego sebixa..
@ScaRRyMaN: ano widzisz pały w irlandii na szczescie mysla inaczej i tam takie sebixy tak nie jezdza, a w polszy przyzwolenie spoleczne jest jak taki oto osobnik, #!$%@? w bmw a co tam przeciez nikogo nie rozjechal,
jeszcze moze napiszesz ze zglaszanie takich #!$%@? to bycie konfidentem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ScaRRyMaN: oj cos czytac ze zrozumieniem nie potrafisz, kolesiowi nic nie udowadniali sam sie przyznal bo go pały pewnie nastraszyly ze za skladanie falszywych zeznan beda konsekwencje, po prostu ruszyli dupy po zgloszeniu obywatelki bo ta zapamietaly blachy, i w ten sposob potencjalnie uchronili kogos w przyszlosci bo ten polski sebix zacznie jezdzic po irlandzku a nie po polsku, a u nas caly czas roi sie od takich #!$%@? w beemkach..
@jacynty: pokaż, gdzie tak cały czas jeżdżą.

kolesiowi nic nie udowadniali sam sie przyznal bo go pały pewnie nastraszyly ze za skladanie falszywych zeznan beda konsekwencje


Bo ktoś tak powiedział? XD Bez dowodów polski seba by się nie przyznał, bo to nie jego ręka xD
jak znalezc osobnika w bmw gdy idac chodnikiem wyjechal ostro z zakretu


@jacynty: Nie wiem jak można iść chodnikiem w bmw, ale ogólnie to służy do tego policja.
Idź, powiedz że pewny jesteś jedynie tego, że jechał BMW - może mają monitoring miejski w tym miejscu

spróbuj po kolei numery w tym zapytajniku, może trafisz


@CherryJerry: Z całą pewnością jakieś BMW trafi.
Jeśli nie zapamiętał numerów rejestacyjnych, to strzelanie po