Wpis z mikrobloga

Hej, dzisiaj... poniedziałek...
Jednakże mamy dla Was wspaniałe wieści:
Nasz wspaniały grafik pracował w pocie czoła dniami i nocami nad plakatem do pierwszego oficjalnego wyścigu RoS! Dlatego też nasi ludzie od... zadań specjalnych mogli z samego rana porozwieszać je po mieście by zaprosić wszystkich na to wydarzenie.
Dziękujemy Ryzzie za wspaniały plakat!

Ponieważ jest to dla nas historyczne moment - chcemy go uczcić z Wami dlatego też przewidziana jest nagroda za R1 dla kierowcy, który zwycięży na Autodromo Enzo e Dino Ferrari. Chcemy podarować temu alienowi plakat zwiastujący to wydarzenie. A nuż przy już kolejnych sezonach będzie miał co wspominać, że był tu z nami na początku.

Udanych preq, powodzenia na wyścigu i dobrego gripa
życzy zespół RoS!

#ros #simracing #simrace #szwajcariasimrejsingu #assettocorsa #wyscigi #plakat #porsche
Pobierz RepublicOfSimracers - Hej, dzisiaj... poniedziałek...
Jednakże mamy dla Was wspaniał...
źródło: comment_NnvvIEuhVytTwneFOBiEj7qK8J6YHnG5.jpg
  • 13
@kowallo: Jeśli jest N/Q to prawdopodobnie masz za mało prawidłowych okrążeń. W tabeli na czerwono będziesz miał podświetlone pole, które jest nieprawidłowe - po prostu najedź na to myszką i dostaniesz informacje. Minimalna ilość okrążeń jest podana po prawej stronie od tabeli.
@spike200 masz rację, dotychczas patrzyłem na telefonie, przez co nie mogłem tego zobaczyć. W moim przypadku ilość poprawnych okrążeń jest poprawna, ale czas jest za słaby. Muszę się poprawić przynajmniej o 0,5 sekundy. Słabiak ze mnie.

Dzięki.
@kowallo: Polecam to zrobić, ale skoro platinum zostało zapełnione, to włączyliśmy jeszcze GOLD. Powinieneś być teraz zakwalifikowany. Jesli jednak na goldzie będzie za mało chętnych, to pojedzie tylko Platinum. Myślę jednak, że bez problemu uzbiera się drugi serwer.
@spike200 Dzięki za jak zawsze szybką pomoc :)

P.s. udało mi się poprawić czas o 0,5 s. Dla was to może i śmieszne, ale musiałem przejechać 350 km i wypróbować 4 setupy aby to zrobić. Dla mnie mega frajda ¯_(ツ)_/¯