Wpis z mikrobloga

#inpost leci w kulki. Kolejny raz wysyła mnie do #paczkomaty oddalonego o 4-5 km dlatego, że ten, który wybrałam, jest przepełniony. Zróbcie więcej paczkomatów albo powiększcie je do cholery, to takie proste. Albo zwiększacie biznes, albo próbujecie "opękać" jakoś tym, co jest, i tracicie klientów. To nie Święta, a paczkomaty ciągle przepełnione. Nie wiem, czy wiecie, ale doręczanie przesyłek nie polega na jak najszybszym dostarczeniu przesyłki GDZIEKOLWIEK.

#boldupy #poznan #zalesie
  • 12
@XEN_: Wiem, ale czemu w ogóle próbują? Chyba mają jakieś staty, które pokazują im obłożenie paczkomatów. Tak trudno powiększyć te w najchętniej wybieranych lokalizacjach? Dlaczego idą na łatwiznę i próbują odsyłać paczki na jakieś zadupie, no ludzie.
@robekk1978: @XEN_To dobra opcja, jeśli nie zależy Ci na czasie. Ale nadal nie rozumiem, dlaczego po prostu nie powiększą paczkomatów. Trzeci raz z rzędu mam do wyboru czekać dodatkowe 1-2 dni albo jechać po paczkę na drugi koniec miasta. Wyobrażacie sobie, co będzie się działo pod koniec roku?
@Sepia: Jak zależy Ci na czasie, to wybieraj dostawę do domu. Ja wybieram paczkomat wtedy, kiedy wiem że w domu nikogo nie będzie i sobie wygodnie odbiorę kiedy mi się będzie podobało.
@XEN_: No chyba jednak nie bardzo. Odczytałam maila z propozycją zgody na przekierowanie paczki, ale nie kliknęłam w ten link. Mimo tego przenieśli moją paczkę, a ja musiałam po nią dymać z buta kilka km, a tak to odebrałabym ją po powrocie z pracy (paczkomat bardzo blisko stacji PKP). Więc nawet bez zgody ją przekierowują czasem.
@Sepia: Z tym przepełnieniem to ściema, chyba od świąt 2016 dostaję za kazdym razem SMS że paczkomat jest przepełniony i czy wyrażam zgodę na przeniesienie. Oczywiście nigdy się nie zgadzam Jeszcze nigdy nie czekałem przez to na przesyłkę dłużej. Wydaje mi się, że optymalizują koszty dojazdu do niektórych paczkomatów.