Wpis z mikrobloga


Niedawno otrzymałem z Chin w lekkim nadmiarze PCB do mojego projektu "ładowarka akumulatorów żelowych", dlatego wybiorę jedną z osób plusujących ten wpis, która otrzyma jedną z płytek.

Dodatkowo spośród osób które dołączą do obserwujących na Fb profil https://www.facebook.com/noweenergie.org/ wybiorę jedną, która również otrzyma PCB a wraz z nią podzespoły elektroniczne do montażu.

Wybrana osoba na mikroblogu zostanie zawołana pod tym wpisem. Natomiast osoba wybrana na Facebooku zostanie poproszona o podanie nicka na Wykopie i również ją tu zawołam.
Zaczynamy od teraz a kończymy 18 lipca 2018 o godzinie 20:00.
Wysyłka oczywiście na mój koszt.

Uwaga: zestaw ma charakter edukacyjny i do jego montażu przyda się cyna, lutownica oraz multimetr i trochę cierpliwości.
( ͡- ͜ʖ ͡°)
noweenergie - !#elektronika #elektronikadiy #rozdajo #cebuladeals 

Niedawno otrzym...

źródło: comment_wd9RYwzKQgWGOynm31Lb8Ww7yciP8VYa.jpg

Pobierz
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@noweenergie: ile płytki kosztowały? Ja w Polsce polecam merkar z Katowic, podobny rozmiar płytki kosztuje ok 2,5zl (pomijając wysyłkę i chyba dwie dyszki uruchomienie produkcji)
@SanFable: mam wrażenie, że trochę losowo wołasz raz mnie a raz OPa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: w każdym razie Kitajce lecą zwykle ryczałtem - dowolne zamówienie 10 dwustronnych PCB do 10 cm na 10 cm, kosztuje zwykle koło $14
ile płytki kosztowały?


@SanFable: Przyszło mi 11 sztuk (w standardzie jest 10). Koszt produkcji 10 (2 warstwowe są w tej samej cenie), to $5 (plus przesyłka), czyli jakieś 18zł. Mamy w cenie solder maskę i silkscreen (napisy). Pierwsze zamówienie jest robione gratis (płaci się tylko za przesyłkę).

merkar, jednostronne z czarną maska, 9 sztuk ok 33x33mm 18zl,


@SanFable: no to tutaj identyczna cena, tylko 10 sztuk i rozmiary 100x100mm.
Ja
KONIEC.

Wybiła godzina 20:00 czas wskazać osoby które otrzymają PCB:
@interface - bardzo proszę o dane do wysyłki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast PCB i części do wlutowania na niej otrzymuje osoba o imieniu na "K",
gdy tylko się odezwie na Facebooku zawołam też już po nicku Wykopowym.

Dzięki wszystkim za zainteresowanie!

Na koniec pozwólcie, że naruszę nieco zasady i zawołam również osoby, którym chciałbym przesłać PCB:

i