Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Są tu za pewne takie osoby które swoją partnerke, partnera poznały przez internet. Co powiedzieliście swoim bliskim, rodzicom, rodzinie, znajomym na pytanie gdzie się poznaliscie? Bo ogólnie to często jest to odbierane z pobłażaniem czy śmiechem takie zwiazki przez portal internetowy. Mówiliscie otwarcie czy wymyślaliście jakas inną historię?

#zwiazki #tinder #badoo #sympatia #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 36
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę, że zależy od rodziców i jakie mają podejście do takich spraw, czy są luzakami, czy jednak zdystansowani. Jeśli boisz się ich opinii i opinii o chłopaku/dziewczynie na wstępie (by nie zaszufladkowali) to wymyśl jakąś historyjkę, np. że poznaliście się na imprezie u znajomych. Jak wszystko się rozkręci, polubią partnera i będzie prawie jak rodzina to można wyjawić prawdę - wtedy to już będzie tylko ciekawostką.
Otwarcie i normalnie to przyjęli. Wiedzą że świat idzie do przodu. Jeszcze wspominali o innej parze w rodzinie co się poznali w necie i są po ślubie, szczęśliwi
Haha no właśnie, dlatego nazwy podawac to bez sensu czasami. Tam losujesz osobe i rozmawiacie. Jak ktoś się rozłączy to jedyna możliwośç że drugi raz trafisz na tą osobe to przypadek, rozmowy przepadają. Nie ma tam kont. Wchodzisz i od razu ci losuje rozmówce
@Bronze69 jeśli wyjdziesz, odswieżysz albo naciśniesz zakończ i nie wziąłeś kontaktu jakiegoś od tej osoby to przepada. Tam nie ma kont. Wchodzisz i losujesz. Da się podczas rozmowy wysłać zdjecie jedynie z facebooka. Ja tam poznałam swojego chłopaka, chcieliśmy przedłużyć kontakt to podaliśmy sobie gg