Wpis z mikrobloga

#gielda #gamedev #pociagdozyskow

Polecam się przyjrzeć spółce one more level i ich grze, którą wydadzą z techlandem - god's trigger

Kiedyś przez przypadek trafiłem na takie info a propos world war 3 (i farmie za 10zł) i dzisiaj mogę temu komuś bardzo dziękować :).

Tak swoją drogą to można byłoby założyć tag #grynagieldzie , gdzie będziemy się dzielić ciekawostkami lub dobrymi perspektywami na gry jakichś niszowych spółek z małą kapitalizacją. Obecnie praktycznie 90% portfela u mnie to gamedev.

Z plotek: techland miałby wejść na giełdę przez one more level, nie wiem na ile to prawda, ale jeśli coś takiego by się wydarzyło (w co średnio wierzę) to mamy kapitalizację jak CDP :)
  • 15
@sortris: dla mnie numer jeden z potencjałem jest farma, potem wciąż playway. One more wstawiam jako ciekawostkę, sam mam ograniczone do tego zaufanie, ale z techlandem jestem pewien, ze ta gra będzie dobra i wyniesie spółkę na kapitalizację ok 6-7 razy większa
@intruzzz: no ja mam używam do analizy portfela biznesradar i mam też portfel z "obserwowanymi" + apka mobilna BOSSA też daje radę, ale - nie ma tam wykresu pokazującego zmiany wartości w czasie. Co prawda można to robić w excelu, ale chciałbym aby to było łatwo dostępne dla każdego.