Wpis z mikrobloga

Jak Lech Wałęsa chciał cofnąć transakcję z blockchaina i poległ...

https://steemit.com/polish/@cyberpunkbtc/jak-lech-walesa-chcial-cofnac-transakcje-z-blockchaina-i-polegl

Będę wdzięczny za upvote a najbardziej za reteem ;p
Wałęsę już miałem w 2/3 zrobionego od dawna, więc najpierw go skończyłem zamiast o store of value pisać.

#kryptowaluty #bitcoin #cybertag
Pobierz cyberpunkbtc - Jak Lech Wałęsa chciał cofnąć transakcję z blockchaina i poległ...

...
źródło: comment_5RiVou9zjS88lBtWlgsAH155IsKodcnK.jpg
  • 26
@pawlo74: Nie musieli, przecież to był ich człowiek, marionetka. Poza tym po co fabrykować akta zwykłego robotnika z lat 70? Wtedy był kompletnie nikim. Tu tylko pobieżnie jest to opisane. Jest dużo więcej dowodów, to nie miał być wpis o tym że Leszke był Bolkiem, tylko o podobieństwach blockchaina do tych teczek.
Poważnie ci się podoba? Myślałem że ludzie to określą jako #!$%@?...
byłem entuzjastą steema dopóki nie zagłębiłem się w szczegóły.


@pawlo74: Ja tak samo. Teraz to jako blog. Przecież mam z tego jakieś kilkadziesiąt centów od wpisu ;p To śmiech a ludzie tu mówili że na shity się rzuciłem.

Ale wymyśliłem patent jak można z tego dobry hajs łatwo wyciągnąć.
Patrz, jesteś tam nikim i nie masz tego Steem Power. Za to bierzesz 10 BTC, kupujesz za nie Steemy i sobie dodajesz
Założę się że tak tam ludzie robili


@cyberpunkbtc: znany proceder i dalej niektórzy tak ogrywają system. Z drugiej strony są grupy, które walczą z takimi oszustami i flagują takie posty, ale to męcząca walka.
Minusem tego działania jest że blokujesz Steem Power na 13 tygodni - tyle trwa konwersja Steem Power z powrotem na Steem który możesz wymienić. Więc to raczej zagrywka dla hodlerów Steem.
@pawlo74: Przecież od razu na początku skumałem że to nie może działać bez zewnętrznego źródła dochodu a wszystkie sbd jakie codziennie ludzie dostają mogą tylko w jeden sposób sprzedać, spekulantom, którzy kupują tylko z nadzieją że sprzedadzą drożej. Bezsensowna piramida. z SBD nic nie można zrobić. Tylko znaleźć frajera który to kupi, nie ma żadnego zastosowania
@pawlo74: Przewały na Steem były tak dobre, że to mnie boli :/ Chociaż z każdym dniem myślę jak zrobić lepszy system. Lepszy, bo nie jestem w stanie go zrealizować, ale może jakiś whitepaper by poszedł i ktoś by się wziął? :P

Myślę o tym, że tworzenie artykułów czy komentarzy powinno być na systemie PoW po części (Chcesz dodać wpis? Nie ma problemu, ale musisz przez minutę kopać np. Monero albo Bitcoina