Wpis z mikrobloga

Mógłbym się śmiać z #lechpoznan, bo jak to przegrali z jakimiś pastuchami, ale nie zrobię tego, bo pamiętam co pisałem tydzień temu. A mianowicie pisałem, że 1. rundy są specyficzne. #legia się męczyła i wygrała 1:0. Pisałem także, że u siebie będzie grała dużo lepiej i nie ma co wyśmiewać tego, że tylko 1 gola strzeliła tylko trzeba to uszanować. 1 rundy takie są i tyle. Piszę to z dedykacją dla hejterów i szyderców, żeby nabrali trochę pokory. Dlatego gratulacje dla Lecha i dla #gornikzabrze. Oby w lidze także szło, a nie tak jak zawsze, żeby europejskie puchary były powodem zwolnienia trenerów.

#pilkanozna #ekstraklasa
  • 13
1 rundy takie są i tyle. Piszę to z dedykacją dla hejterów i szyderców, żeby nabrali trochę pokory. Dlatego gratulacje dla Lecha i dla #gornikzabrze. Oby w lidze także szło, a nie tak jak zawsze, żeby europejskie puchary były powodem zwolnienia trenerów.


@Primusek: oczywiście że takie są, to nie są łatwe tereny i nie tylko polskie zespoły tam mają problemy.
@peetee

Gościu wszystko traktujesz na serio. Po pierwszym meczu Polaków na mundialu każdy się nabijał a i tak trzymał kciuki w drugim i wierzył. Zresztą wyraziłem opinie na temat gry, a nie wyniku.