Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś ostatnio telefon (a moze nawet taki jak ja - LeEco x526)? Jaką pocztą wysyłali Air Parcel Register? Bo wysłali mi czymś o takim trackingu "LB420892206BE" 14.07, niestety tracking nie działa, a przy zamówieniu info
"Expected delivery date:
2018-09-03 22:28:09 "
Nie wiem co o tym myśleć :P Ostatnio sobie poczekałem ponad dwa tygodnie na sam zwrot pieniędzy za niewysłany telefon, teraz wygląda na to, że i banggood przeciwko mnie :/

#banggood #tracking #alipaczka
  • 16
@bartan1002 pewnie jeszcze nawet nie wysłali. BANGGOOD czasem leci w kulki z datami na stronie i ze stanami magazynowymi. Ja zamawialem 16.07 redmi5a i na stronie bylo napisame ze towar na stanie i wysylaja w24h. Po zlozeniu zamówienia status zamowienia "back order". Teraz na stronie jest " restocking".
@bartan1002: cześć i jak doszła już do ciebie przesyłka? Ile trwała od wysłania przez sklep, był vat czy obylo się bez? Czy jest to przesyłka rejestrowana, czy fejk tracking? Pytam gdyż bangood wysłał mi również tym rodzajem przesyłki LB...BE
@mrbarry VAT nie było. Teoretycznie rejestrowana ale jak każda Belgium ale tak naprawdę tylko częściowo. Długi czas pusto w trackingu, potem info że wysłana do Polski, potem, że jest na Werze, dwa dni czekaniai dotarła.