Wpis z mikrobloga

W tym roku jadę na #woodstock z mamą i jej bolcem oraz z jej koleżankami z pracy, które też jadą pierwszy raz. Ja anon 15 będę miał do towarzystwa 9 latka i będzie drugi 16 latek którego w ogóle nie znam. Nie rozbijamy się na samym Woodstocku tylko gdzieś obok. 3 dni wcześniej. Mama nie słucha rocka, natomiast jej chłopak mówi że Rock to kultura brudasow i jej nie szanuje. Będę musiał cały czas chodzić za mamą żebym się nie zgubił. Czuję że moja fobia społeczna może dać po sobie ślady w takim skupisku ludzi. Również może wrócić #depresja i nie chęć z wychodzenia z qnamiotu. ))¯_(ツ)_/¯
Tak szczerze mógłbym pójść na jakiś festiwal, ale nie z takim skupiskiem ludzi.
PS. Mama dodała mnie do jakiś hc grupek dla fanów bym się zaprzyjaznil.
Teraz jeszcze cudo:

Będzie jakiś izak i rezi to się pobawicie hehehe
  • 19
@zgremek: Zachowawczo napiszę (przejrzałem profil). Czym prędzej odetnij pępowinę i olej rodzinkę. Poczujesz oddech i Ci przejdzie wszystko co zwiazane z deprechą i #!$%@? wzorcami i podświadomie przekazywanymi emocjami. Najlepiej też wyprowadź się w wieku 18 lat minimum, a wcześniej układaj sobie życie tak, aby móc to zrobić. Ucz się dobrze, znajdź jakieś dorywcze prace, zbieraj kasę i rób jak najwięcej rzeczy samodzielnie.
@MozajQ
Chłopak matki tak mówi, że mam się wyprowadzić w wieki 18 lat, ja powiedziałem że do 21 roku życia a on do mnie, byś chociaż raz nie zdał gnojku to zobaczysz () w ogóle gada, że nic nie umiem i obciążam ich budżet. Mam dobrze się uczyć bo będę go utrzymywać a jak nie to on mnie dojedzie prawnie czy coś.
@zgremek: Prawnie to on cię może w dupe pocalować i rodzyny wylizać jak mu się spodoba. Olej te grożby bo jak tylko wyjdziesz spod spódnicy on cię włoży pod buta. Jeśli ci kupił coś drogiego, to wyprowadzajac się oddaj/zostaw żeby nie mógł się przyczepić do dóbr materialnych