Wpis z mikrobloga

Znalazłam takie pytanie w necie i sama chętnie bym poznała tytuł tego filmu i go obejrzała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

cytuję: SZUKAM TYTUŁU FILMU
Film o miłości. Jest to opowieść o kobiecie, która wkrótce wychodzi za mąż…Film zaczyna się w Izraelu w kawiarni gdzie siedzi bohaterka, nagle dosiada się do niej starsza kobieta. Zaczynają rozmowę o miłości. Staruszka opowiada jej swoją historię niespełnionej miłości…potem daje jej broszkę po czym znika do toalety. Długo nie wraca, więc młoda dziewczyna pyta obok osób czy ktoś jej nie widział, okazuje się, że nikt nie widział aby razem siedziały… Kobieta wyjeżdża do Anglii do Dover [wiele scen z klifami] i tam spotyka malarza, który jest żonaty. Spędzają wiele czasu rozmawiając ze sobą długo i rozstaja się…ona jednak zaczyna myśleć, że kiedyś juz go widziała -on myśli podobnie.Potem okazuje się, że on [malarz] z zoną jak i ona [główna bohaterka] z przyszłym mężem mieli spędzić weekend w tym samym starym angielskim zamku. Tam się spotykają i są bardzo zaskoczeni… Właścicielką Zamku jest kobieta, która opowiada wszystkim właśnie o niesamowitych historiach miłosnych…Kobieta w każdym razie w pewnym momencie chcę zrezygnować z małżeństwa, ale nagle dostaje wiadomość o chorobie ojca który jest w szpitalu Jedzie z narzeczonym do niego i tam uświadamia sobie, gdzie jest i przy kim jej miejsce.. planują szybki ślub I gdy ona juz ubrana w sukni ślubnej czeka w pokoju, wchodzi jej ojciec.. i ona pyta go czy nigdy nie żałował decyzji, że poślubił jej mamę? On daje jej wtedy w prezencie identyczną broszkę, którą ona dostała od tajemniczej nieznajomej w Izraelu…Ona juz wie, że ona wtedy opowiadała o jej ojcu i ich niespełnionej miłości… Mówi ojcu, ze o wszystkim wie..Tata wtedy przyznaje, ze kochał tylko tamtą i codziennie o niej myśli Jest już wiadome, że ślubu nie bierze tylko jedzie do Paryża gdzie mieszka ten którego poznała w Dover…Tam zastaje go jak maluje obraz kobiety…Ona patrzy i mówi, ze ją zna Malarz twierdzi, że to jest niemożliwe, bo to jest jego matka, która nie żyję od 15 lat…Oczywiście zostają razem…ostatnia scena jest kiedy razem spacerują a młoda kobieta ma na płaszczu przyczepione dwie BROSZKI… Dziękuję, może jest ktoś kto mi pomoże…

#kiciochpyta #film #kino
  • 4