Wpis z mikrobloga

#nomanssky #gry #pcmasterrace ##!$%@?

Jeśli ktoś jeszcze nie widział. Nowa mechanika związana ze stworzeniami. Kiedy zniszczymy jaja (?) stworzenia to opiekunowie jaj się zdenerwują i zaczną nas atakować. We wcześniejszych wersjach jaj nie było. - Była tylko mechanika, że jak zaczniemy atakowac młode to wiekszy osobnik zareaguje.

Do tego wprowadzono system tworzenia bardziej złożonych minerałów (w końcu!). Za pomocą stawianego na ziemi urządzenia transformujemy jeden pierwiastek w coś innego. Transformator konsumuje energię. Screen w komentarzu.
  • 15
@Ciastek993: Jak widać dla singla też. Duże zmiany. Z tego co widać po przeciekch to nowe pierwiastki, dodany system zarządzania i wysyłania fregat na misje. Nowa, lepsza generacja terenu. W końcu większe drzewa. Oplaca się zwiedzać oceany teraz. Możliwość budowy gdzie sie chce a nie tylko w wyznaczonych miejscach. Lepsze efekty pogodowe. No i mocna poprawa grafiki, w tym zasięgu rysowania. To tak na szybko co zapamiętałem z fragmentów gry. To
@krystiano_ps3: Jeszcze nie. Jutro wychodzi. Ale nie wiem dokładnie o której godzinie. Są tylko fragmenty gry z wersji na xbox bo czesc osób już ma kopie. - Choć nawet one dociągną jutro mały pacz bo nie mają ostatecznej wersji NEXT - np. brakuje części nowych elementów mechanik z fregatami , ale to będą już detale.
Czyżby twórcy wychodzili na prosta? Szkoda że przy premierze gra nie wyglądała jak ten cały NEXT. Ciekawie się zapowiada.
@BezMany: IMHO gra wychodzi na prostą już od jakiegoś czasu za sprawą dodawania nowej zawartości. -pojazdy, budowanie baz itp. Ale ten pach jest największy i najbardziej znaczący do tej pory. I powiedzmy sobie szczerze, że kluczowy i decydujący co dalej z grą. Jeśli ten pacz będzie rozczarowanie to gra się kompletnie już nie podniesie. Ale z tego co widziałem to jestem raczej spokojny.