Wpis z mikrobloga

#dziendobry Mirki, jeszcze tylko dziś i jutro możecie odbierać darmowe hot dogi lub kawy na stacjach paliw Circle K ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczy pobrać darmową apkę #goodie, wygenerować kod promocyjny i pokazać go sprzedawcy. Pyszne #jedzenie jeszcze tylko dziś i jutro ʕʔ

#rozdajo #cebuladeals #motoryzacja #promocje
Goodie_pl - #dziendobry Mirki, jeszcze tylko dziś i jutro możecie odbierać darmowe ho...

źródło: comment_Aba9pz7kL5LrEAc97fbNWAasoazXJOcZ.jpg

Pobierz
  • 5
@Goodie_pl: Wczoraj wracałem głodny z pracy i przypomniało mi się o waszej promocji. Podszedłem do kasy zapytałem czy to działa i czy wie o co chodzi ekspedientka powiedziała, że tak. Poprosiłem o hotdoga. Wygenerowałem kod. Ekspedientka stwierdziła, że te wasze kody im do skanera nie wchodzą i abym podał, znaczy przeczytał jej. W trakcie podawania telefon się zgasił bo helow ze sto milionóf cyfr. Odblokowałem go ponownie ale aplikacja zrobiła jakieś
@roziewicza: iqosa mam, kupiłem rok temu, ułamała mi się grzałka i chciałem kupić samego sticka, iqos kosztuje 300 zł a nie #!$%@? 5 jak twoja buła z parówą, narobił kolejki, zamieszania i #!$%@? wyszedł bo trzeba było zapłacić 5 pln. Się dziwić ze w restauracjach plują do jedzenia, sam bym ci napluł do tego hotdoga