Wpis z mikrobloga

Temat się pewnie przewijał kilka razy ale aplikacje ewoluują przez aktualizacje. Co lepsze do MiBanda 2? Tools & Mi Band czy Notify & Fitness for Mi Band i dlaczego? Która aplikacja zużywa mniej baterii telefonu? Nie ma problemu z wchodzeniem telefonu w deep sleep? Powiadomienia działają zawsze?

#xiaomi #miband #miband2
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mike-Wazowski: mam kupione obie, bardziej mi podoba się tools. Nie ma zbędnych opcji, potrafi pokazać nazwę kontaktu w przeciwieństwie do notify. Ma integrację z sleep as android bardzo udaną i nie ma zbędnych bajerów typu nikomu niepotrzebne wykresiki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mike-Wazowski: na xiaomi bardzo lubi ja ubijać i trzeba wyłączyć wszystkie optymalizację i zostawić powiadomienie żeby działało. Na mniej agresywnych sprzętach nie mam problemu. W statystykach baterii nie ma go na liście więc raczej nie wpływa zwłaszcza że ostatnio miałem 7h sot więc dużo nie zabrał
@kwiateusz: Notify o wiele lepiej radzi sobie z monitorowaniem snu w porównaniu do MiFita. Przykładowo masz możliwość ustalania akcji dla przycisku, np. przełączanie utworów na spotify (przy Tools potrzebna byłaby do tego kolejna aplikacja), są treningi, analizuje znacznie więcej danych wykorzystując w pełni możliwości mi banda, dobry i szybki kontakt z autorem, częste aktualizacje, itd. itp.
Żeby wyświetlało kontakt trzeba włączyć wyświetlanie tekstu dla danej aplikacji oraz opcję wyodrębnij tylko tytuł